GC a GCMS webináře 42. týden | LabRulez GCMS

GC a GCMS webináře 42. týden

Po, 18.10.2021
| Originální článek z: LabRulezGCMS Webináře
Tento týden Vás v oblasti GC a GC/MS zatím čeká 18 webinářů: Software, Nitrosaminy, Příprava vzorků, Automatizace, GCxGC-TOF MS, Farmacie, FAQ pro GC&GCMS, SIFT-MS, VOCs&SVOCs, Knihovny, GCxGC a GC/TOF.
LabRulez: GC a GCMS webináře 42. týden

LabRulez: GC a GCMS webináře 42. týden

V týdnu od 18. října 2021 na Vás čekají v oblasti GC a GCMS následující webináře, kterých detaily a registraci najdete v sekci WEBINÁŘE:

Vyhledávejte a filtrujte v téměř 1 200 GC a LC webinářích.

1. Thermo Fisher Scientific: Innovation Summit - Chromeleon Software – No Compromise Enterprise - Day 1

Dnes budeme diskutovat o Chromeleon CDS minulost-přítomnost-budoucnost, laboratorní plánování a design, obnova po havárii s cloudem Microsoft Azure nebo jak odemknout Vaše analytická data pro datovou vědu.

2. HPST/Agilent Technologies: Instrumentace a spotřební materiál Agilent pro farmaceutický průmysl - Den 1

V prvním dni série českých webinářů HPST si budeme povídat o LC/MS a GC/MS řešeních pro analýzu nitrosaminů, kompaktním Agilent iQ hmotnostním detektoru nebo inteligentních plynových chromatografech.

3. Thermo Fisher Scientific: Innovation Summit - Chromeleon Software – No Compromise Enterprise - Day 2

Dnes budeme mluvit o souladu v laboratoři pro nepřetržitý provoz, cloudové nasazení, pharma 4.0 a dál, propojení laboratoře a instrumentů a posun vpřed s Chromeleon CDS.

4. HPST/LCTech: Možnosti automatizace přípravy vzorků před chromatografickou analýzou – Freestyle od německého výrobce LCTech

V tomto webináři se podíváme na přehled nabídky výrobce LCTech v automatech pro přípravu vzorků a jeho automat Freestyle, moduly, aplikace, příslušenství a software pro ovládání.

5. SepSolve Analytical: Non-target workflows for improved quality and authenticity evaluation of food and beverages

V tomto webináři popíšeme použití automatické extrakce a zakoncetrování vzorků v kombinaci s GC×GC–TOF MS pro komplexní necílový screening těkavých látek z potravin a nápojů.

6. Thermo Fisher Scientific: Innovation Summit - Advancing Analytical Science - Day 1

Jste nový nebo stávající vědec nebo chromatografista v průmyslu a na akademické půdě? Dnes probereme témata, jako je zrychlení charakterizace léčiv a pokročilá analytická řešení.

7. HPST/Agilent Technologies:: Instrumentace a spotřební materiál Agilent pro farmaceutický průmysl - Den 2

Druhý den série českých webinářů HPST se zaměří na analýzu kovů ve farmacii, možnostmi spektrofotometrů, ramanů nebo imagingu Agilent, podíváme se na OpenLab software a možnosti servisních služeb.

8. Thermo Fisher Scientific: Innovation Summit - Chromeleon Software – No Compromise Enterprise - Day 3

Dnes budeme diskutovat o posunu chromatografických řešení o krok dále, zjednodušení analýzy dat a vývoji metod, integritě dat a validaci cloudu nebo jste připraveni na audit?

9. Thermo Fisher Scientific: Innovation Summit - Advancing Analytical Science - Day 2

Jste nový nebo stávající vědec nebo chromatografista v průmyslu a na akademické půdě? Dnes probereme témata, jako jsou pokroky v analýze velkých molekul nebo pokročilá detekce v chromatografii.

10. Separation Science/Agilent Technologies: Ask the Agilent Experts: GC and GC/MS Scientists Answer Your Most Frequently Asked Questions

Separation Science ve spolupráci s Agilent přináší nadcházející webinář, který bude diskutovat o některých nejčastěji kladených otázkách týkajících se GC a GCMS.

11. Phenomenex: Cold Sticky Blood, Hair, Saliva Pretreatment & Cleanup Achieving Sensitivity Goals for Biological Sample Matrices

V tomto webináři budeme diskutovat o tom, jak vyčistit krev, plazmu, sérum, vlasy, sliny nebo moč pro dosažení požadované citlivost ve vzorcích biologických matric.

12. Thermo Fisher Scientific: Innovation Summit - Chromeleon Software – No Compromise Enterprise - Day 4

Dnes budeme diskutovat o zvýšení produktivity laboratoře, údržbě vašeho chromatografického datového systému, vylepšení laboratorních operací nebo o využití potenciálu CDS v hmotnostní spektrometrii.

13. Syft Technologies: Third European SIFT-MS User Meeting

Společnost Syft Technologies vás zve na setkání evropské skupiny uživatelů 2021 zaměřené na nejnovější aplikace hmotnostní spektrometrie v proudové trubici (SIFT-MS).

14. HPST/SepSolve Analytical: Expanding the analytical toolbox for environmental monitoring of VOCs and SVOCs in air, water and soil

V tomto webináři si ukážeme různé způsoby vzorkování organických kontaminantů životního prostředí s využitím extrakčních a zakoncentračních technik.

15. Thermo Fisher Scientific: Innovation Summit - Advancing Analytical Science - Day 3

Jste nový nebo stávající vědec nebo chromatografista v průmyslu a na akademické půdě? Dnes probereme témata, jako je micro-flow proteomika a hmotnostní spektrometrie a automatizace.

16. Wiley Analytical Science: Mass Spectral Analysis Using KnowItAll Software & Spectral Libraries

V tomto webináři představíme různé vyhledávací strategie pro analýzu neznámých spekter. Představíme vám také další důležité nástroje pro hmotnostní spektrometrii.

17. Thermo Fisher Scientific: Innovation Summit - Chromeleon Software – No Compromise Enterprise - Day 5

Dnes budeme diskutovat o osvědčených postupech pro efektivní zpracování dat s chytřejším reportingem a správu podnikových instalací a uživatelů.

18. LECO: Death, Disease, and Mummies: A Virtual GC/MS Symposium

Pro mnohé může být strach z neznáma paralyzující. Vůně, chuť, předmět, který nelze identifikovat ... pro většinu lidí je to varování, aby se drželi stranou. Pro hmotnostní spektrometristy je to pozvánka.

LabRulez
Další projekty
Sledujte nás
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití

LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena.