Přihlášení
Registrace
Nastavení
Filtrování
Filtrování
Obnova hesla
Obnova hesla

OpenLab CDS Introductory Demonstration

V tomto webináři Vám budeme ukážeme a zaměříme se na vylepšené pracovní postupy a možnosti software OpenLab CDS.

How to Achieve a Fully Digital, End-to-End Analytical Workflow

V tomto webináři uděláme krok zpět a podíváme se jak digitalizovat operace v laboratoři od začátku až do konce. Dobrou zprávou je, že můžete začít již dnes. Jde jednoduše o implementaci, nikoli o inovaci.

Sampling and Analysis of Emerging Pollutants

V tomto webináři Vám představíme pokročilé vzorkování a analýzu mikroplastů ze vzduchu a vody pomocí termální desorpce ve spojení s GC/MS.

Complexity to Clarity: Transforming chromatographic data into usable results

V tomto webináři Vám představujeme ChromCompare+, výkonnou, ale intuitivní platformu, která Vám umožní získat maximum cenných informací z komplexních chromatografických dat a transformovat je na výsledky.

Adapting to TO-15A Method Changes for Air Analysis

V tomto webináři se budeme zabývat: K jakým významným změnám došlo mezi TO-15 a TO-15A? Jaké požadavky jsou spojeny se těmito změnami? Jak můžeme tyto požadavky vyřešit?

Sample Prep Techniques To Improve Your Environmental Analysis

V tomto webináři Vám představíme inovace v přípravě vzorků jako SPE a QuEChERS pro různé aplikace včetně automatizace a optimalizace Vaší GC analýzy.

Shimadzu Theory & Key Principles Series - GCMS Session 2: Single Quadrupole (SQ) GCMS

Ve druhé sérii webinářů společnosti Shimadzu o základních principech a fungování v GCMS se podíváme na různé techniky ionizace jako EI, CI/PCI, NCI nebo SMCI a také principy fungování kvadrupólových systémů.

Meeting the Latest Requirements for Residual Solvent Testing

Tento webinář se bude zabývat aktualizacemi požadavků ICH Q3C a ukáže, jak analyzátor zbytkových rozpouštědel společnosti Agilent splňuje požadavky USP 467 a je tak ideálním řešením pro Vaší laboratoř.

Persistent Ongoing Perfection: Optimization of a GC-MS/MS Method for the Analysis of POPs Plus an Alternate Approach Utilizing High-resolution Mass Spectrometry

V tomto webináři se podíváme na analýzu POPs a probereme, jak překonat výzvy a kritická její místa a probereme také výsledky experimentů s využitím systému GC Orbitrap.

Water, Water Everywhere but is it Safe to Drink?

V tomto webináři prodiskutujeme analýzu těkavých organických látek VOC pomocí našeho systému GC-MS, který se používá k provádění řady analýz dle EPA metod pro testování vody.
 

Mohlo by Vás zajímat

Portály LabRulez ve Vašem chytrém telefonu

OpenLAB CDS 2.5 se slevou 50 %, jen do konce roku 2020

Co je to GCxGC?

Další projekty
Sledujte nás
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití

LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena.