Přihlášení
Registrace
Nastavení
Filtrování
Filtrování
Obnova hesla
Obnova hesla

Dual Column Dual FID Analysis of USP<467>

Screening na zbytkových rozpouštědel často využívá GC v konfiguraci se dvěma kolonami paralelně. Agilent Intuvo 9000 je pro tento typ duální konfigurace kolon zvláště vhodný.

Gain new impactful insights for your analysis with Thermo Scientific GC-Orbitrap MS and Compound Discoverer 3.2 software

V tomto webináři představíme nové pracovní postupy pro Thermo Scientific GC-Orbitrap MS, včetně podpory ionizace EI a CI, které budou představeny v nadcházející verzi 3.2 software Compound Discoverer.

Advanced GC technology to maintain productivity in a pandemic

V tomto webinnáři uvidíme, jak modulární GC systémy a automatizace operací se vzorky může pomoci efektivně podporovat produktivitu tím, že odstraní některé překážky způsobené společenským distancováním.

Analysis of Amines/Alkanolamines via GC

Na tomto webináři probereme několik řešení pro analýzu aminů se zaměřením na těkavé aminy i pro směsi amin/alkohol/voda.

After the Shut Down: Back to Business as Unusual

Separation Science ve spolupráci s Agilent přínáší webinář popisující strategie pro návrat a řízení laboratoří po odstávkách nebo změnách v běžného režimu v důsledku omezení.

Troubleshooting for Gas Chromatography

Na tomto webináři budeme diskutovat o „Odstraňování problémů v plynové chromatografií“.

How to Simplify and Optimise Your Traditional Reversed-Phase SPE Process

Tento webinář pojednává o „tradičním“ přístupu SPE v reverzní fázi a poté ukazuje, jak lze pomocí nového sorbentu SPE, Strata-X PRO, eliminovat kroky kondicionování a ekvilibrace.

Improving Hand Sanitizer Analysis with quick and confident results

V tomto webináři prozkoumáme řešení pro testování dezinfekčních prostředků na ruce a zjistíme které nejlépe vyhovuje vašim potřebám a zároveň splňujeme směrnice a předpisy FDA, WHO, USP a dalších.

Expanding the biomolecular structural analysis capabilities in XlinkX 2.5 for Thermo Scientific Proteome Discoverer 2.5 software

V tomto webináři si ukážeme, jak používat software Thermo Scientific Proteome Discoverer 2.5 k analýze zesítěných peptidových dat získaných pomocí přístrojů Thermo Scientific Orbitrap MS.

Halitosis Diagnosis and Control Using SIFT-MS

Tento webinář představí možnosti uplatnění SIFT-MS ve výzkumu halitózy včetně současných a budoucích trendů.
 

Mohlo by Vás zajímat

TEORIE, PRAXE A ÚDRŽBA: GC – Plynová chromatografie – základy a principy

Řešení LECO pro Metabolomiku

GC a GCMS webináře - 49. týden

Další projekty
Sledujte nás
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití

LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena.