Webináře | LabRulez GCMS

Novel Research on Applications of Surface Energy Analysis

Podrobný online workshop s předními odborníky na iGC, kteří ukážou jejich nedávný výzkum aplikací analýzy povrchové energie.

Introducing Agilent’s CrossLab CS Electronic Leak Detector and ADM Flow Meter: Two GC Diagnostic Tools, One Convenient Package

Separation Science ve spolupráci s Agilentem přináší prezentaci, která představí CrossLab CS Electronic Leak Detector a ADM Flow Meter.

Nitrosamine exchange – a USP’s knowledge community for all-things nitrosamine

Prozkoumáme, jak USP reagovala na krizi nitrosaminových nečistot nejen pomocí navrhované obecné kapitoly o nitrosaminových nečistotách, ale také nekompenzačních zdrojů a nástrojů.

Environmental Forensic Investigation of Wastewater Applied to Agricultural Fields - What Do We Not Know, and How Do We Find It?

Tato prezentace se bude zabývat necílovou GCxGC environmentální forenzní nebo exposomickou analýzu odpadních vod, konkrétně polotěkavé organické frakce.

Analysis of 1,4-Dioxane in Consumer Products by Headspace-Gas Chromatography/Mass Spectrometry

Tato studie ukazuje metodologii pro detekci nízké hladiny 1,4-dioxanu ve spotřebních výrobcích včetně kosmetiky, tekutých mýdel, šamponů a čisticích prostředků.

Analysis of ETOX and 2-CE in various food products

Připojte se k tomuto webináři, abyste se naučili a zvládli, jak můžete ve své laboratoři vyvinout a implementovat robustní a automatizovanou metodu založenou na GC-MS/MS.

New IGC Application Spaces for High Temperature Measurements

Přinášíme Vám první pohled na zcela nový produkt iGC od společnosti Surface Measurement Systems. Prozkoumáme zcela nové aplikace využívající vysokoteplotní pec.

Agilent Virtual Dioxins Summit

Tento jednodenní interaktivní online summit vám přinese cenné informace, které vám pomohou udržet si aktuální přehled o nejnovějších dioxinových trendech a vývoji v této oblasti.

The #ConnectedLaboratory is real! - Part 3: Meet our newest member in the #ConnectedLaboratory

Zjistěte, jak nejnovější přírůstek do #ConnectedLaboratory zlepší vaše protokoly zpracování destiček a kazet.

Application of GC/MS and LC/Q-TOF Towards the Reliable Quantification of Chlorinated Paraffins

Dva klíčové instrumentální přístupy pro analýzu chlorovaných parafinů a některé z hlavních složitostí a výzev, kterým čelí analytici při vývoji spolehlivých kvantifikačních strategií.
 

Mohlo by Vás zajímat

Odborné workshopy LABOREXPO 2022 (Živě + On-line Stream)

GC a GC/MS webináře týden 21/2022

Pavel Jandera (Počátky a historie ČS HPLC)

Další projekty
Sledujte nás
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití

LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena.