Enhancing Breath Biopsy Through TD-GC-Orbitrap Mass Spectrometry

V tomto webináři se podíváme na možnosti využití hmotnostních spektrometrů Orbitrap při analýze dechu a to jako nástroj pro identifikaci a zkoumání biomarkerů s cílem včasné detekce celé řady nemocí.

Shimadzu Theory & Key Principles Series - GC Session 7: Processing GC Data

V sedmé sérii webinářů společnosti Shimadzu o základních principech a fungování v plynové chromatografii se podíváme na vyhodnocování dat, kvalitativní a kvantitativní analýzu, typy vzorků a sloučenin/analytů.

VOC Analysis - Can we do it better?

V tomto webináři Vám pomůžeme lépe porozumět problematice analýzy těkavých látek. Probereme základy analýzy VOC, největší výzvy a běžná úskalí. Následně se podíváme, jak testování vypadá v dnešní době.

GC and GCMS Troubleshooting and Maintenance: Part I

Na univerzitě PerkinElmer najdete širokou škálu online výukových témat, které pokrývají celou škálu potřeb Vaší laboratoře. Ať jste zkušený chromatografista nebo jen nadšenec do chromatografie, téma si najdete.

Direct MS Simplifies Analysis of Challenging Compounds

V tomto posledním webináři ze čtyřdílné série o rutinní analýze SIFT-MS se zaměřuje na případové studie, které demonstrují jednoduchou analýzu chromatograficky těkavých sloučenin.

Automated Thermal Desorption Sampling of Ignitable Liquids: A Dynamic Headspace Alternative to Charcoal Strips

V tomto webináři se podíváme na osvědčené postupy analýzy hořlavých kapalin pomocí termální desorpce která lepší výtěžnosti, vyšší produktivitu a bezpečnost než extrakce kapalina/kapalina.

EPA Volatile Methods: Passing Criteria in Three Carrier Gases

V tomto webináři se zaměříme na splnění kritérií pro tři nejoblíbenější metody analýzy těkavých látek pomocí Purge and Trap (P&T) / plynové chromatografie (GC) / hmotnostní spektrometrie (MS).

Quality Control of Fragrance Samples by GC-FID: Method Transfer from the Agilent 7890 GC to the Agilent Intuvo 9000 GC

Tento webinář se bude zabývat přenosem referenčních metod z Agilent 7890 GC na Agilent Intuvo 9000 GC a porovnáním získaných údajů z analýz vzorků vůní a éterických olejů.

Maintaining data integrity in breathomics workflows: Lessons learned from the clinic

V tomto webináři se podíváme na reálné požadavky a možná řešení analýzy dechu při akutních respiračních onemocněních s vužitím analytických technik termální desorpce (TD) ve spojení s GC-MS a GCxGC-MS.

Complementarity of GCQTOF-MS and GCQqQ-MS/MS in pesticide residue analysis

V tomto webináři se podíváme na aplikace a výhody GC/MS s jednotkovým a GC/MS s vysokým rozlišením (GC-HRAMS) a prodiskutujeme strategie, jak minimalizovat falešně pozitivní a falešně negativní výsledky.
 

Mohlo by vás zajímat

Série webinářu LECO - See What's in your FOOD: Food Safety

Agilent 7250 GC/Q-TOF s možností měkké (nízkoenergetické) EI

Jak jsou mladí lidé zatížení chemickými látkami a životním stylem?

Další projekty
Sledujte nás
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití

LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena.