Webináře | LabRulez GCMS

Uncertainty of Linear Calibration Curve & Detection Limit (Part 1)

Tento webinář je navržen tak, aby zodpověděl všechny otázky a další související s tématy lineární regrese kalibrace přístroje a detekčních limitů včetně IDL, MDL a LOQ.

Beware of GC Column Bleed: Tips and Tricks for Troubleshooting Bleed Problems

Připojte se k nám a nauříte se rozlišovat mezi abnormálním a normálním krvácením Vaši GC kolony. Také se podělíme o několik tipů a triků, jak mít krvácení GC kolony pod kontrolou.

Carrier Gas Selection in Gas Chromatography

V posledním vydání série Thermo Scientific 'Instrument Selection Diskusní' se podíváme na úvahy týkající se výběru nosného plynu v plynové chromatografii.

Hydrogen carrier gas, GC-MS/MS, food analyses and you – Hydrogen isn’t just for petrochemical analyses anymore

Tento webový seminář bude diskutovat o zlepšení výkonnosti s nosným plynem vodíkem v GC/MS a GC/MS/MS analýze se zaměřením na analýzy potravin, PAH v kojenecké výživě a pesticidů v ovoci a zelenině.

Hydrogen Economy - Shimadzu's Solutions for Hydrogen Supply Chain

Dozvíte se o komplexním procesu dodavatelského řetězce vodíku a o tom, jak mohou řešení Shimadzu pomoci využít potenciál vodíku jako paliva budoucnosti.

Methodology Advances in the Sensitive Identification and Quantitation of 1,4-Dioxane in Consumer Products by SPME-EI-GC/MS/MS

Byla vyvinuta metoda pro vysoce citlivou detekci 1-4-dioxanu na trojitém kvadrupólu Agilent 8890B/7000 GC/QQQ v režimu elektronové ionizace (EI).

Optimized Analysis of Semi-volatile Organic Compounds (sVOCs) with EPA 8270E Using GC Triple Quadrupole MS (GC/TQ)

Tento webinář ukáže citlivou metodu používanou k analýze polotěkavých organických sloučenin (SVOC) na hmotnostním spektrometru s trojitým kvadrupólem Agilent 7000E ve spojení s plynovým chromatografem (GC/TQ).

Helium Shortage 4.0: Is hydrogen carrier gas the solution to the GC–MS problem?

Separation Science ve spolupráci s Markes International nabízí odbornou diskuzi o tom, proč může přechod z helia na vodíkový nosný plyn přinést výhody pro analýzu TD-GC/MS.

Simplifying Persistent Issues with Dioxins Analysis in the Environment using GC/MS/MS

Tato práce ukazuje, že systém Agilent triple quadrupole GC/MS může dosáhnout citlivosti požadované pro splnění a překročení požadavků pro analýzu PCDD/PCDF na všech úrovních koncentrace.

Scratching your Head over Headspace? We’ll Help Make Things Simple

Projdeme základy headspace a jak jej můžete úspěšně implementovat v laboratoři. Budeme diskutovat o tom, jak vyvinout a optimalizovat metodu a troubleshooting v případě problémů.
 

Mohlo by Vás zajímat

GC linery pro PTV a Optic (Multimode) injektor

Věda o štěstí: Doktorandi a duševní zdraví

74. sjezd chemiků (Olomouc)

Další projekty
Sledujte nás
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití

LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena.