GC a GCMS webináře 48. + 49. týden | LabRulez GCMS

GC a GCMS webináře 48. + 49. týden

Ne, 28.11.2021
| Originální článek z: LabRulezGCMS Webináře
V následujících 14 dnech na Vás v GC a GC/MS zatím čeká 5 webinářů: Data Integrity, Food, Purge&Trap Troubleshooting, GC columns for Dioxins, PCBs, and PAHs, GC/MS TQ Tips&Tricks.
LabRulez: GC a GCMS webináře 48. + 49. týden

LabRulez: GC a GCMS webináře 48. + 49. týden

V následujících 14 dnech na Vás zatím čekají v oblasti GC a GCMS následující webináře, kterých detaily a registraci najdete v sekci WEBINÁŘE:

Vyhledávejte a filtrujte v téměř 1 200 GC a LC webinářích.

1. Separation Science/Agilent Technologies: Facilitating Data Integrity & Compliance

Data jsou základním materiálem našich rozhodnutí a tvrzení a v moderní společnosti jsou základem toho, abychom byli považováni za dobré praktiky v činnostech, které mohou ostatní pozorovat.

2. Agilent Technologies: Application of Mass Spectrometric Techniques for Ensuring Food Integrity, Quality and Authenticity

Možnosti chromatografických a MS technik pro hodnocení kvality potravin a udržení kontroly čistoty & Necílené UHPLC/QTOF metabolomické přístupy: Zajištění zeměpisného původu lískových ořechů a pravosti šafránu

3. Teledyne Tekmar: Troubleshooting Series: Purge and Trap System Leaks

Účastníci se seznámí s tipy, jak překonat netěsnosti systému purge and trap.

4. SelectScience/Phenomenex: Utilizing new and unique GC column selectivities for optimal separation of dioxins, PCBs, and PAHs in environmental and food matrices

V tomto webináři Dr. Ramkumar Dhandapani prozkoumá pokroky v selektivitě GC kolon a poskytne tipy pro vývoj metod, které pomohou vyřešit náročné chromatografické problémy.

5. Agilent Technologies: A GC/MS TQ Does More Than Just MRM Analyses. How to Fully Utilize a TQ in Your Lab

V tomto webináři se zaměříme na GC/MS TQ tak, aby poskytoval obecné informace o dalších možných experimentech, které tento systém může provádět.

LabRulez
Další projekty
Sledujte nás
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití

LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena.