Labrecyling | LabRulez GCMS
Labrecyling
Labrecyling

💡💡💡 Distributor a partner v České republice a na Slovensku je společnost LabRulez s.r.o.. Společnost LabRulez zajišťuje nákup, prodej, instalaci a zaškolení instrumentace, dílů a spotřebního matriálu od společnosti Labrecycling.

Labrecyling je holandská společnost, kterou v roce 2005 založil Herwin Smit. Herwin má letité zkušenosti ze světa laboratoří. Za ta léta zjistil, že mnoho laboratorních přístrojů se po pár letech služby vyhodí. To je samozřejmě zbytečné plýtvání. Rozhodl se tedy koupovat staré chromatografické přístroje a dát jim druhý život. V průběhu let si vybudoval kontakty s lékárníky, nemocnicemi, výzkumnými a vývojovými laboratořemi, společnostmi zabývajícími se analýzou vod, potravin a chemickým průmyslem a komerčními laboratořemi z různých zemí jako: Nizozemsko, Belgie, Německo, Francie, Švédsko, Dánsko a Švýcarsko. Zde nakupuje použité chromatografické přístroje a prodává je jako: použité & funkční nebo repasované. Naši zákazníci se většinou nacházejí v Africe, na Středním východě, v Asii a Jižní Americe.

Po celém světě získáváme použité chromatografické přístroje a dáváme jim druhý život

Labrecyling: Dává chromatografickým systémům druhý život

Starší chromatografie = udržitelná = levnější

Labrecycling si přeje, aby každá země na světě měla možnost pořízení chromatografických přístrojů. Proto nakupujeme použité chromatografické vybavení ze zemí v severní Evropě, opravujeme a čistíme jej a prodáváme do zemí v ostatních částech světa.

  • Chromatografické vybavení je 50 % až 80 % levnější
  • Vysoce kvalitní systémy od známých světových značek
  • Svým nákupem přispíváte k lepšímu životnímu prostředí a životu lidí v okolí

Labrecyling: Stará chromatografie = udržitelná = levnější

Tým

Zajímá vás, jaké tváře stojí za Labrecycling?

Labrecyling tým – Herwin Smit & Monique Smit

Další projekty
Sledujte nás
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití

LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena.