19. Škola hmotnostní spektrometrie | LabRulez GCMS

19. Škola hmotnostní spektrometrie

10 - 14. září 2018
Jste zastánci spojování separačních technik s hmotnostní spektrometrií? Máte pochybnosti nebo nemáte vyhraněný názor? Přijeďte na 19. ročník Školy hmotnostní spektrometrie, abyste se z mnoha zajímavých přednášek dozvěděli více a o tématice mohli diskutovat s předními odborníky v oblasti hmotnostní spektrometrie a separačních technik z celé České republiky i ze zahraničí.
19. Škola hmotnostní spektrometrie

Vážení příznivci hmotnostní spektrometrie,

rádi bychom vás pozvali na 19. ročník tradiční akce Škola hmotnostní spektrometrie, který se bude konat 10. - 14. září 2018, v hotelu Horal ve Špindlerově Mlýně. Odborný program tohoto ročníku Školy bude zaměřen na spojení hmotnostní spektrometrie se separačními technikami pod heslem:“ VE DVOU SE TO LÉPE TÁHNE“. Součástí programu budou však také přednášky zabývající se teoretickými aspekty hmotnostní spektrometrie, její instrumentací a moderními trendy. Nevynecháme ani různorodé využití hmotnostní spektrometrie ve více, či méně tradičních oborech.

Letošní ročník Školy přinese dvě novinky, a to prakticky zaměřené krátké kurzy a sekci plakátových sdělení.

Krátké kurzy budou probíhat 09. – 10. září 2018 v hotelu Horal ve Špindlerově Mlýně. Vybrali jsme pro vás dvě aktuální témata se zaměřením na Troubleshooting v LC-MS a Workflow v metabolomice. Na krátké kurzy a na Školu hmotnostní spektrometrie je možné se registrovat zvlášť.

Sekce plakátových sdělení bude doprovázet program konference a umožní účastníkům prezentovat výsledky jejich výzkumné práce v oblasti hmotnostní spektrometrie.

Věříme, že tento ročník Školy bude přínosem pro nováčky i pokročilé, a také příjemným místem nejen pro získání nových znalostí, ale i navazování kontaktů.

Těšíme se na viděnou ve Špindlerově Mlýně!

Za organizační tým,

Lucie Nováková

Spektroskopická společnost Jana Marka Marci
Další projekty
Sledujte nás
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití

LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena.