Info
Praha
Praha
AQUATEST a.s.
HPP
Analytický chemik, Kapalinová chromatografie
Kontakt
Ing. Radana Mráčková Dvořáková

SAMOSTATNÝ LABORATORNÍ TECHNIK – ANALYTICKÁ CHEMIE

**Jsme lídrem environmentálních služeb v oblasti životního prostředí, jeho ochrany a souvisejících činností. Poskytujeme komplexní konzultační, inženýrské a dodavatelské služby, které zajišťujeme jedinečným rozsahem od ideových návrhů, přes projektování k vlastní realizaci, v oblastech vodního a odpadového hospodářství, sanační geologie a ochrany životního prostředí. **

Kvalitu svých služeb a produktů opíráme o vysokou kvalifikaci a zkušenosti našich zaměstnanců, odborná pracoviště s moderním technickým a technologickým vybavením, vlastní výzkumnou činnost a dlouholetou českou tradici navazující na činnost národního podniku Stavební geologie Praha, který působil nejen na území Československa, ale jeho odborníci pracovali také v řadě zemí Evropy, Asie, Afriky, Střední a Jižní Ameriky. Ministerstvem spravedlnosti jsme registrováni jako znalecká organizace v oborech ochrany přírody, těžby a vodního hospodářství, s osmi regionálními pobočkami působíme po celé České republice a prostřednictvím zahraničních zastoupení společnosti také na Slovensku, v Bulharsku a Etiopii.

Podílíme se na monitoringu složek životního prostředí v širokém typu matric. Spolehnout se na nás můžete v otázce rozborů všech typů vod, zemin, půdy, odpadů, sedimentů, kalů, paliv, asfaltu, azbestu ve stavebním materiálu a ovzduší, a v neposlední řadě také ve stanovení kanabinoidů v rostlinném konopí. Provádíme speciální analýzy organických látek, především pesticidů a farmak, zjišťujeme kontaminace ropnými látkami a těžkými kovy v různých matricích.

Akreditovaná a certifikovaná laboratoř společnosti AQUATEST a.s., patří mezi jedny z nejkomplexnějších laboratoří v oboru environmentálních rozborů. Řešíme pro vás problémy jak v klasické anorganické a organické chemii, tak v oborech speciální organické analýzy, mikrobiologie a radiologie. Jsme hrdi na kvalitně odváděnou práci, postavenou na vlastních ověřených metodách, postupech a za použití nejmodernějšího technického vybavení. Reagujeme na požadavky klientů a neustále rozšiřujeme škálu reziduí pesticidů a farmak ve vodě i v zemině, máme akreditovaných více než 130 laboratorních metod, řadu postupů vzorkování a terénních měření. Účastníme se mezilaboratorních testování pro celou řadu analytů v různých typech materiálů, a to jak v rámci České republiky, tak u zahraničních organizací. Působíme po celé České republice, environmentální laboratoř sídlí v Praze, provozuje pobočku v Mníšku pod Brdy a několik sběrných míst po celé České republice.

Zkušební akreditované laboratoře v oblasti analýzy životního prostředí, se sídlem na Praze 5, hledají kolegu na pozici: Samostatný laboratorní technik – analytická chemie

Co vás čeká

  • Zaměření na analýzu v oblasti analytické chemie – fotometrie, iontové chromatografie, titrace

  • Spravování zavedených metod, spolupráce na zajištění systému kontroly kvality

  • Rutinní měření v oblasti analýzy vod

  • Péče o svěřené vybavení a přístroje

  • Spolupráce v týmu

Jaké znalosti byste měli mít

  • VŠ, Bc. chemického směru

  • Praktické zkušenosti s přístrojovou technikou výhodou

  • Zkušenosti z akreditované laboratoře výhodou

  • Flexibilita a ochota učit se novému

  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost

Co vám můžeme nabídnout

  • Zázemí stabilní společnosti

  • Zajímavou práci na laboratorních přístrojích

  • Platové podmínky odpovídající dané pozici

  • Zaměstnanecké výhody – 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění apod.