Info
Praha
Praha
QUINTA-ANALYTICA s.r.o.
HPP
Laborant, Analytický chemik, Vzorkař

SPRÁVCE VZORKŮ A STANDARDŮ PRO BIO LABORATOŘ

Neaktivní

Quinta Analytica

QUINTA-ANALYTICA s.r.o. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost se zaměřením na poskytování služeb farmaceutickým firmám při výzkumu a vývoji generických i nových léčivých přípravků. Soustřeďujeme se na dvě oblasti - na provádění studií fáze 1, zejména bioekvivalenčních studií a na analýzu farmaceutických formulací a aktivních substancí včetně vývoje metod. Pro zajištění všech těchto činností potřebujeme velmi zkušený, samostatný, flexibilní a spolehlivý tým, který nám pomůže udržet vysoký kredit, který si společnost u svých zákazníků za dobu své více jak 20 leté existence získala.

Kdo Jsme v jednom odstavci.

Společnost Quinta se specializuje na požadované analýzy a klinické studie léčiv a další služby pro farmaceutický průmysl. Provádíme komplexní farmaceutické analýzy v souladu s platnými předpisy a naše aktivity se pohybují od vývoje až po aplikaci. Dále se zaměřujeme na realizaci klinických studií včetně bioanalytického a statistického vyhodnocení. Jsme vždy připraveni rozšířit náš dynamicky se rozvíjející tým o nové schopné kolegy. Prohlédněte si naše aktuální nabídky nebo nám rovnou zašlete svůj životopis.

Vybrané Výhody které nabízíme.

  • Dynamicky rostoucí společnost s globální klientelou.
  • Kolektiv mezinárodně uznávaných odborníků.
  • Špičkové přístrojové vybavení.
  • Školení a průběžný profesní rozvoj.
  • Možnost podílet se na řešení odborně náročných úkolů.
  • Zajímavý systém firemních benefitů.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Flexibilní pracovní doba.

Pracovní náplň:

  • Vedení evidence dodaných vzorků biologické matrice klinických a preklinických studií v LIMS

  • Kontrola dokumentace dodaných vzorků biologické matrice z klinických a preklinických studií

  • Uložení a uchovávání vzorků z hlediska požadované výše teploty

  • Vydávání vzorků k analýzám

  • Zajišťování likvidace vzorků

  • Vedení evidence analytických standardů v LIMS

  • Kontrola dodané dokumentace analytických standardů

  • Kontrola doby použitelnosti standardů

  • Kontrola teplotních režimů chlazeného a mrazícího prostoru lednic a mrazících boxů pro uchovávání studijních vzorků a analytických standardů

  • Občasná komunikace s dodavateli standardů, dopravními přepravci a sponzory ohledně dodání a likvidace analytických vzorků a standardů (v AJ)

  • Práce v režimu SLP/SKP

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání chemického nebo biochemického směru

  • Zkušenosti s prací v analytické laboratoři výhodou

  • Zkušenost se SLP/SKP výhodou

  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)

  • Pečlivost, pracovitost, zodpovědnost, flexibilita

  • AJ na komunikativní úrovni

Co máme pro Vás připravené:

  • Zajímavé mzdové ohodnocení s možností výkonnostních odměn

  • Možnost rozvíjet se a vzdělávat

  • Možnost pracovat na zajímavých projektech

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Mzdový příspěvek na stravování - stravenkový paušál

  • 25 dní dovolené

  • Pravidelný příspěvek zaměstnavatele do systému benefitů

  • Příspěvek na penzijní spoření

  • Multisportka