Info
Blansko
Blansko
Synthon s.r.o.
HPP
HPP
Analytický chemik, Kapalinová chromatografie s hmotnostní detekcí

SPECIALISTA HMOTNOSTNÍ SPEKTROMETRIE

Neaktivní

Synthon

Společnost Synthon je rostoucí špičková mezinárodní farmaceutická společnost a leader v oblasti humánních generických léčiv. Naším posláním je zajištění finančně lépe dostupné zdravotní péče, snazší přístup k důležitým lékům zejména v terapeutických oblastech roztroušené sklerózy a onkologie.

Společnost byla založena v roce 1991, sídlo se nachází v Nizozemsku a pobočky má v dalších pěti zemích. Momentálně zaměstnává kolem 1600 zaměstnanců, z nichž téměř 300 pracuje v České republice v oblasti výzkumu, vývoje a výroby aktivních farmaceutických substancí (API).

Náš trvalý úspěch závisí na kvalitě našich lidí. Snažíme se proto vyhledávat, přijímat a odměňovat talentované muže a ženy, kteří sdílejí stejné hodnoty, jsou podnikaví a dokážou spolupracovat s ostatními členy týmu.

Naše zaměstnance motivuje touha přispět k tvorbě cenově dostupných, bezpečných a účinných léčivých přípravků. Jsme přesvědčeni, že lidé, kteří pracují pro Synthon, tak činí s hrdostí a skutečným uspokojením ze své práce, což je jeden z prvořadých cílů naší personální politiky.

Hledáte práci ve stabilní firmě? Chcete být součástí týmu, který se podílí na výzkumu a výrobě léčiv, která mají skutečně smysl?

Hledáme zkušeného specialistu v oboru hmotnostní spektrometrie pro posílení našeho výzkumně analytického oddělení. Úspěšný kandidát bude spolupracovat na řešení projektů vývoje aktivních léčivých substancí a bude poskytovat analytickou podporu v podobě strukturní identifikace malých molekul za využití HPLC-MS technik.

Nabízíme možnost získat zkušenosti v moderním a dynamickém zázemí mezinárodní farmaceutické společnosti a příležitost využít vaši expertízu v technice hmotnostní spektrometrie pro řešení strukturní identifikace léčivých látek. Stanete se důležitou součástí výzkumného týmu a výsledky vaší práce budou klíčové pro další progres projektu.

Náplň práce:

  • Vývoj LC-MS metod pro stopovou analýzu při kontrole léčivých substancí

  • Strukturní analýza neznámých látek

  • Analýzy vývojových vzorků

  • Spolupráce s interními i externími partnery na zadaných projektech

  • Sledování vývojových trendů a legislativy v oboru

  • Psaní reportů v angličtině

Očekáváme od Vás:

  • VŠ chemického směru v oboru analytická chemie či obdobném;

  • praxi v interpretaci hmotnostních spekter a strukturní identifikaci malých molekul;

  • znalost instrumentální i všeobecné analytické a organické chemie;

  • praktickou zkušenost s chromatografickými metodami ve spojení s hmotnostní spektrometrií;

  • komunikativnost a zaměření na týmovou spolupráci;

  • spolehlivost, pečlivost, přesnost a samostatnost;

  • anglický jazyk na úrovni psaní dokumentů a e-mailové komunikace, pokročilejší znalost výhodou;

  • trestní bezúhonnost.

Co můžeme nabídnout my:

Zaměstnancům přinášíme zajímavou nabídku benefitů nad rámec jejich mzdy. Níže si můžete přečíst ty hlavní z nich. Za nejvýznamnější však v této oblasti považujeme ty charakteristiky Synthonu, které utváří pracovní prostředí a ovlivňují to, jak se u nás lidé cítí. Mezi ně patří moderní pracovní prostředí, špičkové vybavení, přátelská a podporující atmosféra a v neposlední řadě práce, která má skutečně smysl.

Další:

  • Týden dovolené navíc

  • Příspěvek na dojíždění

  • Příspěvek v případě přestěhování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Benefitní systém cafeteria

  • Sick days

  • Multisport karta

  • Sportovní a společenské aktivity

  • Příspěvek na stravování (výběr mezi jídlem a příspěvkem na stravenkovou kartu)

  • Příspěvky v případě životních a pracovních výročí, svatby, narození dítěte

  • Firemní rekreační zařízení v Jeseníkách

  • Studené a teplé nápoje na pracovišti zdarma

Pokud Vás tato pozice zaujala, těšíme se a Váš životopis a motivační dopis.

Synthon: Výzkumně analytické oddělení