Info
Blansko
Blansko
Synthon s.r.o.
HPP
Analytický chemik, Kapalinová chromatografie

ANALYTICKÝ CHEMIK PRO OLIGONUKLEOTIDY

Neaktivní

Synthon

Společnost Synthon je rostoucí špičková mezinárodní farmaceutická společnost a leader v oblasti humánních generických léčiv. Naším posláním je zajištění finančně lépe dostupné zdravotní péče, snazší přístup k důležitým lékům zejména v terapeutických oblastech roztroušené sklerózy a onkologie.

Společnost byla založena v roce 1991, sídlo se nachází v Nizozemsku a pobočky má v dalších pěti zemích. Momentálně zaměstnává kolem 1600 zaměstnanců, z nichž téměř 300 pracuje v České republice v oblasti výzkumu, vývoje a výroby aktivních farmaceutických substancí (API).

Náš trvalý úspěch závisí na kvalitě našich lidí. Snažíme se proto vyhledávat, přijímat a odměňovat talentované muže a ženy, kteří sdílejí stejné hodnoty, jsou podnikaví a dokážou spolupracovat s ostatními členy týmu.

Naše zaměstnance motivuje touha přispět k tvorbě cenově dostupných, bezpečných a účinných léčivých přípravků. Jsme přesvědčeni, že lidé, kteří pracují pro Synthon, tak činí s hrdostí a skutečným uspokojením ze své práce, což je jeden z prvořadých cílů naší personální politiky.

Hledáte práci ve stabilní firmě? Chcete být součástí týmu, který se podílí na výzkumu a výrobě léčiv, která mají skutečně smysl?

Nabízíme Vám jedinečnou možnost podílet se na rozvoji nové oblasti v naší společnosti a stát se členem nově vznikající pracovní skupiny. Do našeho výzkumného týmu v Blansku hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Analytického chemika pro oligonukleotidy.

Vaše práce bude zaměřena na vývoj chromatografických analytických metod a měření vzorků z výzkumné a vývojové činnosti v oblasti oligonukleotidů určených pro terapeutickou aplikaci. Čeká Vás práce v moderně vybavené laboratoři, kde budete využívat znalosti z oblasti analytické chemie.

Náplň práce:

  • Vývoj analytických chromatografických metod pro identifikaci a kvantifikaci oligonukleotidů a příbuzných sloučenin

  • Analýzy vzorků, interpretace výsledků, sledování trendů

  • Vyhledávání informací v odborné literatuře

  • Psaní reportů a dokumentů v angličtině

  • Spolupráce v rámci mezinárodního týmu (na lokální i globální úrovni)

Očekáváme od Vás:

  • VŠ vzdělání v oboru analytické chemie

  • Angličtinu na vynikající úrovni slovem i písmem

  • Komunikativnost a zaměření na týmovou spolupráci

  • Spolehlivost, pečlivost a samostatnost

  • Pozice je vhodná i pro absolventy

Co ještě oceníme:

  • Praxe ve výzkumu

  • Praktické zkušenosti s vývojem analytických metod kapalinové chromatografie

  • Zkušenosti s detekcí pomocí hmotnostní spektrometrie

  • Znalost software MassLynx a Empower

  • Velmi dobré technické a analytické dovednosti

Co můžeme nabídnout my:

Zaměstnancům přinášíme zajímavou nabídku benefitů nad rámec jejich mzdy. Níže si můžete přečíst ty hlavní z nich. Za nejvýznamnější však v této oblasti považujeme ty charakteristiky Synthonu, které utváří pracovní prostředí a ovlivňují to, jak se u nás lidé cítí. Mezi ně patří moderní pracovní prostředí, špičkové vybavení, přátelská a podporující atmosféra a v neposlední řadě práce, která má skutečně smysl.

Další:

  • Týden dovolené navíc

  • Příspěvek na dojíždění

  • Příspěvek v případě přestěhování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Benefitní systém cafeteria

  • Sick days

  • Multisport karta

  • Sportovní a společenské aktivity

  • Příspěvek na stravování (výběr mezi jídlem a příspěvkem na stravenkovou kartu)

  • Příspěvky v případě životních a pracovních výročí, svatby, narození dítěte

  • Firemní rekreační zařízení v Jeseníkách

  • Studené a teplé nápoje na pracovišti zdarma

Pokud Vás tato pozice zaujala, těšíme se a Váš životopis a motivační dopis.

Synthon: Výzkumně analytické oddělení