GCMS
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití
LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Obsah dostupný pod licencí CC BY-SA 4.0 Uveďte původ-Zachovejte licenci.
Info
Blansko
Blansko
Synthon s.r.o.
HPP
HPP
Technolog / Inženýr

KRYSTALIZAČNÍ SPECIALISTA

Neaktivní

Synthon

Společnost Synthon je rostoucí špičková mezinárodní farmaceutická společnost a leader v oblasti humánních generických léčiv. Naším posláním je zajištění finančně lépe dostupné zdravotní péče, snazší přístup k důležitým lékům zejména v terapeutických oblastech roztroušené sklerózy a onkologie.

Společnost byla založena v roce 1991, sídlo se nachází v Nizozemsku a pobočky má v dalších pěti zemích. Momentálně zaměstnává kolem 1600 zaměstnanců, z nichž téměř 300 pracuje v České republice v oblasti výzkumu, vývoje a výroby aktivních farmaceutických substancí (API).

Náš trvalý úspěch závisí na kvalitě našich lidí. Snažíme se proto vyhledávat, přijímat a odměňovat talentované muže a ženy, kteří sdílejí stejné hodnoty, jsou podnikaví a dokážou spolupracovat s ostatními členy týmu.

Naše zaměstnance motivuje touha přispět k tvorbě cenově dostupných, bezpečných a účinných léčivých přípravků. Jsme přesvědčeni, že lidé, kteří pracují pro Synthon, tak činí s hrdostí a skutečným uspokojením ze své práce, což je jeden z prvořadých cílů naší personální politiky.

Hledáte práci ve stabilní firmě? Chcete být součástí týmu, který se podílí na výzkumu a výrobě léčiv, která mají skutečně smysl?

V současné době hledáme kolegu či kolegyni na pozici „Krystalizační specialista.“ Zajímáte se o krystalizační procesy? Máte zkušenosti s vývojem procesů a scale-upem? Chcete mít své výsledky pod kontrolou pomocí využití vhodných analytických nástrojů? Máte zájem o realizaci svých nápadů v praxi? Pokud ano, tak právě otevíráme pozici specialisty, kde můžete naplno využít své znalosti pro vývoj krystalizačních procesů. Jste otevřený člověk, který rád pracuje v týmu? Rádi byste se podělili o své znalosti s ostatními lidmi a uplatnili své odborné znalosti při transferech procesů? Pokud ano, pak jste kolega, kterého právě hledáme!

Náplň práce

Na této pozici byste byli zodpovědní za vývoj a optimalizaci procesů krystalizace u API vhodných pro budoucí komerční výrobu. Pro finální formu API musí být splněny všechny požadované parametry, jako je polymorfní forma, tvar a velikost částic, chemická čistota atd. Byli byste součástí vývojového týmu, se kterým byste procházel jednotlivými fázemi vývoje z laboratorního přes pilotní až do komerčního - výrobního měřítka. Vedle samotné krystalizace byste řešili také závěrečné kroky separace, sušení a mletí, abyste zajistili, že budou neustále dodržovány požadované parametry finální API. Pro vývoj krystalizace budete využívat dostupné PAT sondy (FBRM, PVM), které by vám měli pomoci nastavit robustní proces pro jednotlivé fáze projektu a komerční výrobu. Společně s ostatními členy projektového týmu se budete spolupodílet na tvorbě kontrolní strategie, přípravy vývojových reportů a výrobní dokumentace API.

Co k tomu budete potřebovat

  • VŠ chemického směru

  • Znalost krystalizačních procesů

  • Zkušenosti s vývojem a scale – up

  • Přehled o analytických metodách a PAT

  • Odborné znalosti v oblasti chemického inženýrství

  • Porozumění výsledkům analýz a jejich interpretaci s ohledem na nastavení procesu

  • Středně pokročilá znalost anglického jazyka

  • Kreativní a inovativní myšlení

  • Týmovou spolupráci napříč odděleními, komunikativnost, ochotu sdílet své zkušenosti s kolegy

Co nabízíme my

V rámci pozice Vám můžeme nabídnout zajímavou práci v prostředí farmaceutické společnosti. Všem našim zaměstnancům dále přinášíme zajímavou nabídku benefitů. Za nejvýznamnější však považujeme ty charakteristiky Synthonu, které utváří pracovní prostředí a ovlivňují to, jak se u nás lidé cítí. Mezi ně patří moderní pracovní prostředí, přátelská a podporující atmosféra a v neposlední řadě práce, která má skutečně smysl.

Další benefity

  • Týden dovolené navíc

  • Příspěvek na dojíždění až 3 000 Kč

  • Příspěvek v případě přestěhování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Benefitní systém cafeteria

  • Možnost home office

  • Sick days

  • Multisport karta

  • Sportovní a společenské aktivity

  • Zvýhodněné stravování nebo příspěvek na stravenkovou kartu (jídelna přímo v areálu firmy)

  • Příspěvky v případě životních a pracovních výročí, svatby, narození dítěte

  • Firemní rekreační zařízení v Jeseníkách

  • Studené a teplé nápoje na pracovišti zdarma

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, reagujte prosím pomocí odpovědní ikony. Zašlete nám svůj životopis opatřený fotografií a motivační dopis, děkujeme.

Synthon: Výzkumně analytické oddělení