Info
Opava
Opava
Teva Pharmaceutical
HPP
Analytický chemik, Kapalinová chromatografie
Kontakt

ANALYTICKÝ SPECIALISTA MS&T

Společnost Teva je světovým lídrem ve farmaceutickém průmyslu a největší světový výrobce generických léčiv, který se zavázal zlepšovat zdraví a zvyšovat přístup ke kvalitním zdravotnickým řešením na celém světě. Jádrem našeho úspěchu jsou naši zaměstnanci a kolegové ve více než 80 zemích, kteří poskytují největší světovou „lékárničku“ 200 milionům pacientů každý den.

Nabízíme jedinečné rozmanité portfolio produktů a řešení pro pacienty. Neustále vyvíjíme řešení orientovaná na pacienta a naše podnikání v oblasti generických i specializovaných léčiv významně roste prostřednictvím investic do výzkumu a vývoje, marketingu, rozvoje podnikání a inovací. Takto zlepšujeme zdraví a umožňujeme lidem žít lépe a zdravěji. Připojte se k nám!

Vaše zkušenost coby uchazeče je pro nás důležitá

Náš tým pro získávání talentů se zaměřuje na to, abyste při ucházení o práci pociťovali klíčové hodnoty společnosti Teva, zejména péči o druhé.

Vaše kandidatura je pro nás důležitá. Najímáme talentované jednotlivce, kteří sdílejí naše hodnoty a přispívají k různorodosti zázemí a zkušeností, což nám pomáhá budovat celosvětovou organizaci a inovativní kulturu.

Projděte si naše nabízené pozice a prohlédněte si obchodní oblasti, v nichž působíme, abyste svou příští kariérní příležitost nalezli u nás.

Náplň práce

  • Provádění analýz HPLC/UPLC pro potřeby:

    • optimalizace procesů (MS&T projekty)
    • šetření odchylek ve výrobě anebo na QC
    • přípravy odpovědí na dotazy registračních úřadů (podpora RA)
  • Vývoj a validace/verifikace metod dle požadavků GMP

  • Příprava a kontrola laboratorní dokumentace

  • Analýzy dle předpisové dokumentace

  • Zajišťování podrobných návodů na obsluhu

  • Zajišťování dokumentace a spolupracování při laboratorních šetřeních

  • Prezentace v rámci auditů

Co od vás očekáváme

  • VŠ vzdělání v oboru chemie/farmacie – vhodné i pro absolventa

  • Praxi ve farmacii nebo chemické laboratoři výhodou

  • Znalost analytické chemie, zkušenosti HPLC/UPLC

  • Znalost GMP v analytických laboratořích, ICH, USP, PhEur

  • Angličtina – středně pokročilá

  • Samostatnost, odpovědnost, pečlivost, flexibilita

  • Aktivní přístup k práci

A co za to všechno?

  • Mzdové ohodnocení odpovídající Vašim dosavadním znalostem a dovednostem

  • Jistotu zaměstnání a zázemí silné nadnárodní společnosti ve stabilním farmaceutickém průmyslu

  • Možností dalšího profesního růstu

  • Roční bonus a každoroční navýšení mzdy

  • Výhodný mobilní tarif pro celou rodinu

  • Příspěvek do kafeterie ve výši 17 000 Kč/rok, možnost Multisport karty a příspěvků na penzijní a životní připojištění

  • Rekreační zařízení Karlov pod Pradědem

  • Odměny za pracovní a životní jubilea

  • Příspěvek na závodní stravování 63Kč/8 hodinová směna

  • 5 týdnů dovolené, 3 dny volna na zotavenou (sick days) a další volno nad rámec Zákoníku práce

  • Odměnu za doporučení nového zaměstnance 24 000 Kč

  • Nadstandardní lékařská péče a hrazené očkování

  • Asistenční program – psychologické poradenství zcela zdarma