Redaktor/ka & Copywriter/ka pro portály LabRulez (se zaměřením na chemii)

Neaktivní

Kariéra: Redaktor/ka & Copywriter/ka pro portály LabRulez

Do našeho týmu hledáme talentované redaktory/ky a Copywritery/ky v jedné osobě. Budete pojítkem mezi námi a návštěvníky našich portálů. Zpracovávat budete obsah našich zákazníků, tvořit náš vlastní obsah a komunikovat na sociálních sítích.

Vybrané pozice jsou vhodné také na částečný úvazek, pro šikovné studenty/ky nebo maminky/tatínky na mateřské.

Kdo jsme

Jsme globálně unikátní technologický Start-up z České republiky s ambicí změnit pravidla přístupu a vyhledávání informací ve světě chemie a primárně analytické chemie. Propojujeme lidi a vědce při řešení jejich problémů.

Česká republika je naše domácí hřiště, ale náš plán je proniknout lokálně do každé vědecky vyspělé země a přinést na trh multi-jazykovou platformu vybudovanou na společných základech.

Naše vlastní nejmodernější IT technologie, umělá inteligence a nástroje pro tvorbu obsahu jsou tím, co nás společně s naším týmem posouvá kupředu.

LabRulez: Kdo jsme a co je našim cílem

Co Vás u nás čeká?

Jako člen týmu zaměřený za obsahovou stránku našich portálů budete úzce spolupracovat s lidmi odpovědnými za marketing u našich zákazníků a také partnerů z řad vědeckých institucí v České republice a zahraničí. Kromě tvorby našeho vlastního obsahu, jeho správy a editace budete aktivity koordinovat také s našim IT a UX týmem a dalšími kolegy odpovědnými za obsahovou stránku.

Vaším úkolem v LabRulez bude

  • Vyhledávat, vytvářet a navrhovat obsah pro naše portály a materiály pro sociální média

  • V úzké spolupráci s vedením rozvíjet a rozšiřovat obsahové a vizuální směřování portálů

  • Koordinovat a zpracovávat obsahové a grafické podklady od našich zákazníků

  • Sdílet denně publikovaný obsah na sociálních sítích Facebook, LinkedIn a Twitter (Instagram?)

  • Spolupracovat s kolegy na tvorbě a zpracování interních a externích materiálů pro zajištění odborně kvalitních výstupů

  • Sledovat trendy a využívat nejnovější nástroje a v oblasti designu a technologií

Co byste měli umět

  • Zkušenosti a cit pro grafický design a tvorbu textů

  • Kvalitní písemný projev jak v češtině a minimálně v angličtině

  • Velký smysl pro detail a schopnost dotahovat úkoly dle potřeby flexibilně i mimo běžnou pracovní dobu

  • Efektivně pracovat v prostředí home office i ruchu open space kanceláře

  • Excelentní práce s běžným kancelářským software a zkušenosti se specializovanými programy pro práci s texty, obrázky a videem nebo schopnost a chuť tyto nástroje ovládnout

  • Zkušenosti s webovým designem, animační dovednosti a/nebo generativní nástroje pro tvorbu videa/obrázků/textů s umělou inteligencí jsou výhodou s nutností jejich rychlého používaní v budoucnu

  • Znalost chemie a především analytické chemie a odborných termínů z této oblasti výhodou

Benefity

Jsme v mnoha ohledech flexibilní a chceme, abyste se v našem týmu cítili jako doma. Naše benefity pomáhají zajistit, abyste zůstali produktivní, měli k dispozici všechny potřebné nástroje a zůstali ve skvělé psychické i fyzické kondici.

  • Standardní pracovní poměr nebo spolupráce na smlouvu (OSVČ)

  • 5 týdnů dovolené

  • Pružnou pracovní dobu (z velké části práce home office)

  • Notebooky Lenovo ThinkPad

  • Externí širokoúhlý 34´´ externí displej a příslušenství

  • iPhone nebo telefon se systémem Android podle vašich preferencí

  • Vědecké konference, veletrhy

  • Teambuildingy

Pokud máte vášeň pro psaní, moderní technologie a chemii a chcete být součástí našeho týmu, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na adresu ([email protected])

Těšíme se na Vás!

LabRulez: Jsme projekt s cílem být globální jedničkou v oboru