GCMS
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití
LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Obsah dostupný pod licencí CC BY-SA 4.0 Uveďte původ-Zachovejte licenci.
Info
Bruntál
Bruntál
Macco Organiques, s.r.o.
HPP
HPP
Laborant
Laborant
od 28 000 Kč

LABORANT / LABORANTKA

Neaktivní

Macco Organiques

Macco Organiques, s.r.o. je přední výrobce a distributor anorganických solí pro infuzní a dialyzační roztoky, léčiva, biotechnologii, kojeneckou výživu, výživové doplňky, veterinární přípravky, mineralizované vody a osobní péči.

Od svého založení v roce 1976 Macco zaznamenalo výjimečný růst a za využití nejmodernější technologie vyrábí chlorid vápenatý dihydrát, chlorid hořečnatý hexahydrát, síran hořečnatý sušený, síran hořečnatý heptahydrát, síran zinečnatý x-hydrát, síran amonný, síran sodný bezvodý, chlorid draselný a dusičnan draselný.

Do naší laboratoře hledáme kolegu (kolegyni), který doplní náš tým a umocní u nás své znalosti a zkušenosti na pozici:

Hlavní náplň práce:

  • Provádění chemických a analytických prací.

  • Používání instrumentální a testovací techniky.

  • Měření na analytických přístrojích.

  • Znalost práce na PC.

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní expandující společnosti vyvážející do více než 80 zemí světa.

  • Tříměsíční zkušební doba.

  • Doba neurčitá (3 roky) s možností prodloužení po uplynutí doby.

  • Týdenní pracovní doba 37,5 hod.

  • Mzdové ohodnocení: nástupní mzda od 28.000,- Kč (v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech) zahrnuje: tarifní mzdu.

  • Měsíční odměnu.

  • Pravidelný růst mzdy.

Firemní benefity:

  • Roční prémie.
  • Čtvrtletní prémie.
  • Čerpání příspěvku na volnočasové aktivity formou elektronické platební karty.
  • Stravenkový paušál.
  • Příspěvky na dopravné do zaměstnání.
  • Příspěvky na penzijní připojištění.
  • Týden dovolené navíc, a jiné.