Info
Břeclav
Břeclav
Fosfa a.s.
Fosfa a.s.
HPP
Analytický chemik, Kontrola kvality (QC)
42 000 Kč – 60 000 Kč
Kontakt

ANALYTIK QC – senior s AJ

Neaktivní

FOSFA

Fosfa je inovativní Life Science společnost, která byla založena v roce 1884. Celá skupina je největším zpracovatelem žlutého fosforu v Evropě, a jedním z nejvýznamnějších světových výrobců, který na bázi fosforu vyrábí esenciální přísady a funkční směsi pro potravinářské, farmaceutické a jiné sofistikované průmyslové aplikace. Fosfa také vyvíjí a vyrábí FeelEco, výjimečné přírodní produkty pro péči o zdraví, rodinu a domácnost.

Jsme českou firmou, která se hlásí k odkazu T. a J. A. Bati a za svůj smysl podnikání považuje službu zákazníkovi. Klademe důraz na baťovské principy a morální integritu. Hledáme spolupracovníky pracovité, poctivé, precizní, s praktickým a podnikatelským myšlením a zejména pak charakterem, kteří mají odvahu a vůli uspět.

ANALYTIK QC – SENIOR s AJ

Náplň práce:

  • Vývoj nových analytických metod a optimalizace stávajících metod pro stanovení požadovaných chemických a fyzikálních parametrů se zaměřením na anorganickou chemii.

  • Kalibrace a správa přístrojů Ramanův spektrometr, iontový chromatograf (IC), AAS, optický analyzátor velikosti částic, coulometr, turbidimetr, spektrofotometr, automatický titrátor atd..

  • Návrh a zavádění procesních měření kvalitativních parametrů do výrobního procesu.

  • Metodické vedení laborantů QC a operátorů výroben v péči o laboratorní přístroje a provádění analytických metod.

  • Validace a verifikace analytických metod.

  • Zajištění mezilaboratorního kontrolního stanovení v rámci interních laboratoří a ve srovnání s externími laboratořemi, jeho vyhodnocení a návrh opatření.

  • Úzká spolupráce s laboratoří QC v dceřiné společnosti Omnisal v Německu, včetně zavádění nových metod a sjednocování metod mezi laboratořemi Fosfa a Omnisal.

  • Aktivní zapojení do zlepšování procesů v laboratoři.

Požadujeme:

  • Charakter.

  • Odbornost.

Specifikace odbornosti:

  • VOŠ/VŠ vzdělání (analytická chemie, anorganická chemie).

  • Zkušenost s prací v analytické laboratoři, vývoj a zavádění nových metod, včetně validace/verifikace.

  • Znalost AJ na úrovni B2 – pokročilá úroveň.

  • Znalost práce na PC – Word, Excel, PowerPoint, Internet.

  • Znalost SAP a zkušenosti s laboratorním software typu LIMS výhodou.

  • Znalost práce s IC, AAS, Ramanův spektrometr a zkušenosti s titračními metodami výhodou.

  • Řidičský průkaz skupiny B.

  • Pozitivní přístup a nadšení.

  • Dobré komunikační dovednosti.

  • Schopnost dotahovat úkoly.

  • Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost.

  • Flexibilita, ochota cestovat.

  • Ochota vzdělávat se.

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení na tuto pozici je vyplnění on-line testu z AJ, který Vám bude ihned po ukončení registrace odeslán na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. V případě nevyplnění testu do 24 hodin od obdržení, nebude Vaše žádost posouzena.

Nabízíme:

  • Práci v inovativní, dynamicky rostoucí a rozvíjející se české společnosti.

  • Možnost seberealizace, prostor pro uplatnění Vašich znalostí a dovedností.

  • Firemní kulturu, která usiluje o neustálý rozvoj svých lidí a budování spolupráce napříč tým.

  • Příležitost k dalšímu vzdělávání prostřednictvím vlastní Fosfa Univerzity.

  • Možnost profesního rozvoje a kariérního růstu.

  • 5 týdnů dovolené.

  • Firemní stravování.

  • Firemní ubytování.

  • Firemní školku pro Vaše děti (zaměstnanci 500,- Kč / měsíc, externisté 5000,- Kč / měsíc).

  • Odměna při pracovním jubileu.

  • Odměny za Zlepšovací návrhy.

  • Odměna člena Jednotky sboru dobrovolných hasičů.

  • Odměna 20.000,- Kč za doporučení nového zaměstnance.

  • Nástupní příspěvek 30.000,- Kč všem zaměstnancům, kteří nastoupí na pozici Trainee, Operátor, Mechanik, Hasič.

  • Generální partner olympijského týmu.

  • Podpora sportu pro děti – Fosfa Sport https://fosfasport.cz/.

  • Generální partner Střední průmyslové školy Edvarda Beneše a obchodní akademie Břeclav.

Pokud Vás tato pozice zaujala, těšíme se na Váš životopis.

V případě zájmu o pracovní pozici vyplňte formulář na webu FOSFA