Info
Praha
Praha
Eurofins Food & Feed Testing Czech Republic s.r.o.
HPP
Laborant, Administrativa, Vzorkař

PRACOVNÍK PŘÍJMU VZORKŮ A KLIENTSKÉHO SERVISU v laboratoři

Neaktivní

Eurofins

Naše laboratoře jsou součástí mezinárodní sítě laboratoří Eurofins Group, která sdružuje více než 940 odborných špičkových laboratorních pracovišť v 59 zemích světa a nabízí více než 200,000 analýz pro stanovení bezpečnosti, identity, složení, pravosti, původu a čistoty široké škály výrobků. Prostřednictvím výzkumu a vývoje a akvizic čerpá skupina z nejnovějšího vývoje v oblasti biotechnologie a analytické chemie, aby mohla svým klientům nabídnout jedinečná analytická řešení a nejkomplexnější nabídku testovacích metod.

V České republice působí Eurofins Food & Feed Testing Czech Republic již od roku 2008.

S využitím vlastních i partnerských laboratoří Eurofins nabízí a provádí chemické a mikrobiologické rozbory potravin a krmiv se zaměřením na ověření jejich bezpečnosti a kvality. Poskytuje ucelenou nabídku služeb pro výrobce kosmetických a farmaceutických produktů, testuje a vyhodnocuje shodu spotřebního zboží s požadavky legislativy i jeho kvalitativní parametry. Je komplexním partnerem pro klienty při kontrole faktorů životního prostředí a to včetně požadavků vyplývajících z aktuální legislativy.

V rámci sítě laboratoří Eurofins probíhá úzká partnerská spolupráce. Díky ní je společnost schopná poskytovat široké spektrum i velice specifických analýz a testů, k jejichž provádění a interpretaci výsledků je nutné vysoce specializované zázemí a týmy špičkových odborníků.

Akreditovaná zkušební laboratoř Eurofins Food & Feed Testing Czech Republic provádí velmi rozsáhlé spektrum analýz potravin, krmiv, vod, kosmetiky, spotřebního nepotravinářského zboží a dalších typů produktů. Za účelem zajištění dostupnosti svých služeb pro celou Českou Republiku, máme akreditovány pracoviště v Praze a Brně. Na obou pracovištích jsme připraveni poskytnout obchodní, konzultační i logistickou podporu klientům a to včetně možnosti akreditovaných vzorkování a terénních měření na místě odběru. Tím je komplexním způsobem zabezpečena kvalita celého analytického procesu a validita následných výsledků.

Pro výkon laboratorní činnosti a na odběr vzorků potravin, krmiv, vod, odpadů a kalů je laboratoř Eurofins Food & Feed Testing Czech Republic akreditována Českým institutem pro akreditaci dle ČSN EN ISO/IEC 17025:2018.

Hledáme nového kolegu na pozici:

PRACOVNÍK PŘÍJMU VZORKŮ A KLIENTSKÉHO SERVISU V LABORATOŘI

Náplň práce:

  • Zajišťování příjmu vzorků potravin a krmiv (práce v laboratorním systému).

  • Administrativní práce v rámci sekce, manipulace se vzorky potravin a krmiv.

  • Zajištění plynulého toku vzorků do laboratoří.

  • Po zaučení komunikace s vybranými klienty.

  • Spolupráce na systému kontroly kvality.

Požadavky:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou.

  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, rozhodnost, chuť učit se novým věcem.

  • Týmový hráč, schopnost pracovat v kolektivu, proaktivní přístup.

  • Uživatelská znalost práce Microsoft Office (Excel, Word).

  • Angličtina – základy výhodou.

Nabízíme:

  • Zázemí v nadnárodní, dynamicky se rozvíjející společnosti.

  • Dobré pracovní podmínky a podpora týmu v procesu zaučení.

  • Odpovídající finanční ohodnocení.

  • 25 dnů dovolené.

  • Edenred Card ihned po nástupu.

  • Stravenkový paušál.

  • Možnost parkování v areálu.

  • Káva na pracovišti.

Životopis a krátký motivační dopis zašlete na adresu: [email protected]