Info
Kutná Hora
Kutná Hora
LABTECH s.r.o.
HPP
Obchodní zástupce

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (Obchodní specialista) pro prodej laboratorních služeb

LabTech je přední výrobní společnost se schopností a vášní věnovanou pokročilým laboratorním řešením.

Zakládáme si na kvalifikované interpretaci laboratorních výsledků s hlubokým vhledem do souvislostí zkoumané látky. Poskytujeme řešení pro materiálové testování a naše dlouholeté zkušenosti získané v oboru pomáhají zákazníkům ověřit fyzikální vlastnosti výrobků a materiálů. Díky kvalifikovanému týmu vývojářů a aplikačních inženýrů jsme schopni vedle nabídky standartních výrobků a služeb navrhnout zkušební přístroj na míru nebo vyvinout nové metody analýzy.

Kvalitní a soudržný tým

Máme vše, co ke své práci potřebujeme – velmi kvalitní technologické a analytické vybavení, týmy expertů a léta zkušeností. Ani to vše ale zdaleka nestačí. Za ta léta moc dobře víme, že základem všeho jsou lidé, vzájemné vztahy a přístup k práci. Proto si zakládáme na klidném stylu vedení a komunikace uvnitř firmy. Díky tomu jsme stmelená parta, navzájem si pomáháme a setkáváme se rádi i po práci.

Laboratoře

Provádíme chemické a mikrobiologické analýzy pro různá odvětví průmyslu, potravin a životního prostředí. Více než 60 let zkušeností, špičkové vybavení a odborní pracovníci jsou zárukou naší profesionality a preciznosti. Budete provedeni celým procesem, doporučíme Vám nejvhodnější analytickou metodu a poradíme Vám při interpretaci výsledků.

Preciznost a aplikační podpora

Většina našich výrobků jsou jedinečná zařízení respektující specifické podmínky a požadavky zákazníků. Náš styl práce se proto mnohdy podobá výzkumné a vývojové činnosti – často musíme hledat i netradiční řešení z důvodu jeho optimalizace. Nespokojíme se s jednoduchým výsledkem bez přidané hodnoty. Chceme, aby naši zákazníci měli to nejlepší, co nám technologie dovoluje. Zároveň se staráme o to, aby se ve všem od začátku dobře orientovali, věděli, jak interpretovat výsledky měření a analýz a jak přesně ovládat dodané přístroje.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (OBCHODNÍ SPECIALISTA) PRO PRODEJ LABORATORNÍCH SLUŽEB

Náplň práce:

  • Prodej služeb akreditovaných analytických laboratoří zejména na území středních a severozápadních Čech.

  • Hledání nových obchodních příležitostí, budování a rozvoj vztahů s novými i stávajícími zákazníky.

  • Vytváření nabídek, jednání se zákazníky, příprava smluv, účast ve veřejných soutěžích a elektronických aukcích.

  • Monitoring trhu, pravidelný reporting.

  • Aktivní účast na pořádání seminářů, reprezentace firmy na veletrzích a výstavách.

  • Aktivní účast na vytváření webových stránek a propagačních materiálů.

  • Pracoviště: Kutná Hora

Požadujeme:

  • Vzdělání chemického nebo příbuzného zaměření.

  • Základní orientaci v průmyslové i municipální sféře.

  • Zkušenost s obchodem nejlépe v segmentu laboratorních služeb, základní orientace v související legislativě.

  • Zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu, vyšší pracovní nasazení.

  • Výborné komunikační, prezentační a organizační dovednosti, time-management.

  • Uživatelskou práci na PC (Word, Excel, Power Point).

  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ.

  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič podmínkou.

  • Zájem a chuť o sebevzdělávání.

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v prosperující společnosti.

  • Motivující platové hodnocení.

  • Další vzdělávání v oboru.

Zaujala vás pracovní pozice?

Dejte nám vědět na email [email protected] s připojeným životopisem nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 778 401 920

Těšíme se na Vás. Team Labtech s.r.o.