Info
Telnice
Telnice
LABTECH s.r.o.
HPP
Servisní technik

SERVISNÍ INŽENÝR

LabTech je přední výrobní společnost se schopností a vášní věnovanou pokročilým laboratorním řešením.

Zakládáme si na kvalifikované interpretaci laboratorních výsledků s hlubokým vhledem do souvislostí zkoumané látky. Poskytujeme řešení pro materiálové testování a naše dlouholeté zkušenosti získané v oboru pomáhají zákazníkům ověřit fyzikální vlastnosti výrobků a materiálů. Díky kvalifikovanému týmu vývojářů a aplikačních inženýrů jsme schopni vedle nabídky standartních výrobků a služeb navrhnout zkušební přístroj na míru nebo vyvinout nové metody analýzy.

Kvalitní a soudržný tým

Máme vše, co ke své práci potřebujeme – velmi kvalitní technologické a analytické vybavení, týmy expertů a léta zkušeností. Ani to vše ale zdaleka nestačí. Za ta léta moc dobře víme, že základem všeho jsou lidé, vzájemné vztahy a přístup k práci. Proto si zakládáme na klidném stylu vedení a komunikace uvnitř firmy. Díky tomu jsme stmelená parta, navzájem si pomáháme a setkáváme se rádi i po práci.

Laboratoře

Provádíme chemické a mikrobiologické analýzy pro různá odvětví průmyslu, potravin a životního prostředí. Více než 60 let zkušeností, špičkové vybavení a odborní pracovníci jsou zárukou naší profesionality a preciznosti. Budete provedeni celým procesem, doporučíme Vám nejvhodnější analytickou metodu a poradíme Vám při interpretaci výsledků.

Preciznost a aplikační podpora

Většina našich výrobků jsou jedinečná zařízení respektující specifické podmínky a požadavky zákazníků. Náš styl práce se proto mnohdy podobá výzkumné a vývojové činnosti – často musíme hledat i netradiční řešení z důvodu jeho optimalizace. Nespokojíme se s jednoduchým výsledkem bez přidané hodnoty. Chceme, aby naši zákazníci měli to nejlepší, co nám technologie dovoluje. Zároveň se staráme o to, aby se ve všem od začátku dobře orientovali, věděli, jak interpretovat výsledky měření a analýz a jak přesně ovládat dodané přístroje.

Náplň práce:

  • Provádění oprav, servisních zásahů a instalací testovacích a zkušebních přístrojů, poskytování technické podpory zákazníkům.

  • Vývojové práce na nových přístrojích.

  • Práce s řídicími systémy, programování a návrhy měřicích metod.

  • Práce s technickou dokumentací.

  • Komunikace se zahraničními dodavateli a zajišťování náhradních dílů.

  • Pracoviště: Telnice.

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru (nejlépe elektro nebo strojní), min.3 roky praxe.

  • Dobrá orientace v softwarovém prostředí.

  • Dobrá orientace v technické dokumentaci.

  • Dobrá znalost angličtiny - komunikativní úroveň.

  • Řidičský průkaz sk. B.

  • Samostatnost, flexibilita, komunikativnost, zájem o techniku a sebevzdělávání.

Nabízíme:

  • Příjemný kolektiv spolupracovníků.

  • Školení u výrobců v zahraničí.

  • Zázemí stabilní společnosti.

  • Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání.

Dejte nám vědět na email [email protected] s připojeným životopisem nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 778 401 920.

Těšíme se na Vás. Team Labtech s.r.o.