GCMS
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití
LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Obsah dostupný pod licencí CC BY-SA 4.0 Uveďte původ-Zachovejte licenci.
Info
Klatovy
Klatovy
LABTECH s.r.o.
HPP
HPP
Plynová chromatografie s hmotnostní detekcí, Analytický chemik, Kapalinová chromatografie s hmotnostní detekcí

CHEMICKÝ INŽENÝR – ANALYTIK LC/MSMS, GC/MS

Neaktivní

LabTech je přední výrobní společnost se schopností a vášní věnovanou pokročilým laboratorním řešením.

Zakládáme si na kvalifikované interpretaci laboratorních výsledků s hlubokým vhledem do souvislostí zkoumané látky. Poskytujeme řešení pro materiálové testování a naše dlouholeté zkušenosti získané v oboru pomáhají zákazníkům ověřit fyzikální vlastnosti výrobků a materiálů. Díky kvalifikovanému týmu vývojářů a aplikačních inženýrů jsme schopni vedle nabídky standartních výrobků a služeb navrhnout zkušební přístroj na míru nebo vyvinout nové metody analýzy.

Hledáme nového kolegu na pozici:

CHEMICKÝ INŽENÝR – ANALYTIK

Náplň práce:

  • Měření a analytická práce na přístrojích: LC/MSMS, GC/MS.

  • Vývoj a validace potřebných analytických metod, spolupráce při rozvoji nových analytických produktů.

  • Sledování platné legislativy a její implementace do analytické praxe.

  • Spolupráce s obchodním oddělením.

  • Pracoviště: Klatovy

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání se zaměřením na přírodní vědy, nejlépe chemického směru.

  • Praktické znalosti a zkušenosti se sofistikovanými analytickými přístroji HPLC, GC/MS.

  • Anglický jazyk alespoň na středně pokročilé úrovni.

  • Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita.

  • Aktivní přístup, zájem o techniku a sebevzdělávání.

  • Komunikativnost.

Nabízíme:

  • Zajímavou práci na moderních přístrojích v laboratořích.

  • Příjemný kolektiv spolupracovníků.

  • Zázemí stabilní společnosti.

  • Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání v oboru.

  • Motivující platové hodnocení.

  • Další vzdělávání v oboru.

Zaujala vás pracovní pozice?

Dejte nám vědět na email [email protected] s připojeným životopisem nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 778 401 920.

Těšíme se na Vás. Team Labtech s.r.o.