Další projekty
Sledujte nás
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití

LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

VÝZKUMNÝ A VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK JUNIOR DO ANALYTICKÝCH LABORATOŘÍ
Neaktivní

Unipetrol výzkumně vzdělávací centrum

Unipetrol výzkumně vzdělávací centrum, a.s. je samostatným právním subjektem, jehož hlavním posláním je vědeckovýzkumná činnost a poskytnutí podpory chemickému průmyslu v oblastech našich hlavních výzkumných aktivit.

Mezi hlavní cíle UniCRE patří:
  • Získávání grantů na národní úrovni pro jednotlivé oblasti výzkumu UniCRE.
  • Zapojení se do evropských struktur podpory vědy, výzkumu a vývoje a získání podpory pro prioritní projekty v jednotlivých oblastech výzkumu UniCRE.
  • Prohloubení spolupráce s akademickými pracovišti, např. s Univerzitou Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, Univerzitou Pardubice nebo Ústavem chemických procesů AV ČR, v.v.i..
  • Aktivní zapojení do organizací, podporujících aplikovaný výzkum i spolupráci s průmyslem a to jak v rámci regionu, tak i na národní a evropské úrovni.
Vize

Stát se důvěryhodným a neopomenutelným partnerem pro výzkum, vývoj a implementaci technologií pro zušlechťování klasických i alternativních uhlíkových surovin z alternativních zdrojů.

Mise

Provádět výzkum konkurenceschopných technologií pro zušlechťování klasických i alternativních uhlíkových surovin.

Zabýváme se základním a aplikovaným výzkumem v oblastech:
  • efektivní a ekologická výroba motorových paliv,
  • příprava surovin pro výrobu polymerů,
  • trvale udržitelné využívání obnovitelných surovin,
  • snižování emisí škodlivých látek,
  • pokročilé anorganické materiály.

Na svých výzkumech dlouhodobě spolupracujeme s aplikační sférou v celé České republice. Spolupracujeme s prestižními vysokými školami jak v České republice, tak v zahraničí. Podílíme se na vzdělávání vysokoškolských studentů všech tří stupňů studia.

Náplň práce:

  • práce v moderně vybavených laboratořích, zaměřených na výzkum v oblasti rafinérské, petrochemické a obnovitelných zdrojů

  • práce v oblasti separačních metod – GC

  • práce v oblasti spektrálních metod - zejména hmotnostní spektrometrie

  • účast na projektech základního výzkumu

  • spolupráce s průmyslem v rámci výzkumných projektů

  • spolupráce se zahraničními partnery

Nabízíme:

  • odpovídající mzdové ohodnocení

  • práci na plný úvazek

  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení smlouvy

  • fixní a volitelný systém zaměstnaneckých benefitů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání chemického směru

  • aktivní používání aplikací MS Excel a MS Word

  • specializace analytická nebo fyzikální chemie výhodou

  • schopnost pracovat v týmu

  • ochota učit se nové věci

  • minimálně pasivní znalost angličtiny - porozumění chemickým odborným textům

  • řidičský průkaz skupina B výhodou

  • praxe vítána

UniCRE: Analytické laboratoře