GCMS
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití
LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Obsah dostupný pod licencí CC BY-SA 4.0 Uveďte původ-Zachovejte licenci.
Info
Liberec
Liberec
TEMPERATIOR s.r.o.
HPP
HPP
Laborant
Laborant
Kontakt
Zuzana Nováková
NA

LABORANT/KA

Neaktivní

Společnost TEMPERATIOR s.r.o. je jedním z největších evropských výrobců pohonných hmot z obnovitelných zdrojů.

v současné době nabízíme následující pracovní pozici:

LABRANT/KA

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Laborant je zodpovědný za provádění analýz vstupních, mezioperačních a výstupních kontrol vzorků a kvalitu stanovení.

POŽADUJEME:

  • SŠ nebo VŠ chemická.

  • Praxi v laboratoři, zkušenosti s prováděním chemických rozborů a základní znalosti daného oboru.

  • Znalost práce na PC na uživatelské úrovni.

  • Ochotu pracovat na směny (nepřetržitý provoz).

  • Samostatnost, pečlivost.

  • Schopnost učit se novým věcem a spolupráce v kolektivu.

NABÍZÍME:

  • Práci v moderním chemickém provozu.

  • 13.plat

  • 5 týdnů dovolené ročně.

  • 3 dny sick days ročně.

  • Věrnostní bonus.

  • Stravenky v hodnotě 100,- Kč, na které zaměstnanci nic nedoplácí.

  • Možnost navštěvovat kurzy AJ.

Benefity:

  • Bonusy/prémie

  • Dovolená 5 týdnů

  • Firemní akce,

  • Stravenky/příspěvek na stravování.

Pokud Vás tato pozice zaujala, těšíme se na Váš životopis a průvodní dopis.

V případě zájmu o pracovní pozici vyplňte formulář na webu TEMPERATIOR