Přihlášení
Registrace
Nastavení
Filtrování
Filtrování
Obnova hesla
PRODUKTOVÝ SPECIALISTA se zaměřením na prodej instrumentace z oblasti plynové chromatografie
Neaktivní

HPST: Team HPST v roce 2016

HPST, s.r.o., je silnou a respektovanou společností s profesionálním, nadšeným a komunikativním týmem, která je zákazníky vnímána jako spolehlivý obchodní partner schopen plnit jejich potřeby. HPST poskytuje nejširší nabídku řešení a služeb v oblasti chromatografie, spektroskopie a molekulární biologie na českém trhu.

Motto HPST: Naše služby jsou klíčem k Vašemu úspěchu.

HPST, s.r.o., je autorizovaným distributorem společnosti Agilent Technologies pro Českou republiku v oblastech chromatografie (GC, HPLC, UHPLC, kapilární elektroforéza) a hmotnostní spektrometrie (GC/MS, LC/MS, CE/MS), disolučních aparátů, molekulární (UV-Vis, UV-Vis-NIR, fluorescence, FTIR analyzátory a mikroskopy) a atomové spektroskopie (ICP-OES, ICP-MS, AAS), a v neposlední řadě také v oblasti molekulární biologie a genomiky (analýza nukleových kyselin a proteinů, microarray skenery a skla, PCR & RT-PCR, qPCR, řešení pro NGS, reagencie pro mutagenezi a klonování, sondy FISH a další).

Kromě nabídky analytické instrumentace je HPST, s.r.o., také poskytovatelem autorizovaného servisu pro přístroje Agilent Technologies. Tým servisních techniků (pravidelně školených a certifikovaných výrobcem) zajišťuje širokou škálu servisních služeb od instalací a oprav přes preventivní prohlídky až po funkční verifikace a operační kvalifikace. Servisní oddělení také poskytuje vzdálenou podporu přes telefon nebo internet. HPST, s.r.o., pravidelně pořádá softwarová i hardwarová školení pro nové uživatele i pro pokročilé analytiky a workshopy v oblasti molekulární biologie. Nedílnou součástí služeb zákazníkům je také vývoj metod a aplikační podpora, kterou zajišťuje tým aplikačních specialistů.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání chemického nebo přírodovědného směru

  • dobrou znalost angličtiny

  • dynamickou a samostatnou osobnost se smyslem pro odpovědnost za výsledek

  • ovládání PC

  • řidičský průkaz skupiny B

  • pozitivní myšlení a motivaci k úspěchu

Nabízíme:

  • kreativní práci u obchodní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu

  • příjemnou atmosféru v mladém kolektivu

  • výborné platové podmínky (fixní základ + bonusový systém)

  • 5 týdnů dovolené

  • notebook, mobilní telefon a služební automobil

  • další zaměstnanecké výhody

Náplň práce:

  • péče o stávající zákazníky a svěřené produktové portfolio

  • prodej stávajících a zavádění nových produktů

  • aktivní vyhledávání obchodních příležitostí

  • aktivní účast na konferencích a firemních seminářích

  • příprava odborných marketingových podkladů

Mohlo by Vás zajímat

Evaluation of Ultra High Resolution Mass Spectrometer in Targeted Forensic Screening Method for Urine Analysis in Comparison to Immunoassay and GC-MS Techniques

Postery
| N/A | Thermo Fischer Scientific
Instrumentace
GC/MSD, GC/SQ, LC/HRMS, LC/MS, LC/MS/MS, LC/Orbitrap
Výrobce
Thermo Fischer Scientific
Zaměření
Forenzní analýza a toxikologie, Klinická analýza

Mass Spectrometry Applications for Environmental Analysis

Příručky
| 2014 | Thermo Fischer Scientific
GC/MSD, GC/MS/MS, Příprava vzorků, GC/SQ, GC/QQQ, HPLC, LC/HRMS, LC/MS, LC/MS/MS, LC/Orbitrap, LC/QQQ, IC-MS, IC/MS/MS, LC-SQ, LC/IT
Výrobce
Zaměření
Životní prostředí, Průmysl a chemie

Food Safety Applications NotebookEnvironmental Contaminants - Environmental Contaminants

Příručky
| 2012 | Thermo Fischer Scientific
GC, Příprava vzorků, Spotřební materiál, Iontová chromatografie, LC kolony
Výrobce
Agilent Technologies, Thermo Fischer Scientific
Zaměření
Životní prostředí
Další projekty
Sledujte nás
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití