Info
Brno
Brno
Výzkumný ústav stavebních hmot, a.s.
HPP
Laborant, Vědecký a výzkumný pracovník
25 000 – 30 000 Kč

VÝZKUMNÝ PRACOVNÍK DO CHEMICKÉ LABORATOŘE

Neaktivní

VÚSH

Výzkumný ústav stavebních hmot, a.s., (VÚSH) je soukromá výzkumná organizace se sídlem v Brně, která se už více než 75 let zabývá výzkumem v oblasti stavebních hmot a příbuzných oborech.

VÚSH je, nebo byl řešitelem projektů spolufinancovaných prostřednictvím TA ČR, GA ČR, MPO a MŠMT a formou inovačních voucherů jednotlivých krajů. Dále realizuje i mezinárodní spolupráci účastí na řešení mezinárodních projektů a v mezinárodních tendrech.

Hlavní směry zaměření výzkumného ústavu:

  1. Výzkum a vývoj
  • Kompozitní materiály

  • Pojivové systémy

  1. Specializované laboratoře (Zkušební laboratoř analytické chemie, Biologická laboratoř)
  • Akreditované zkušební laboratoře

  • Radionuklidová laboratoř

Přijmeme novou kolegyni nebo kolegu na pozici:

Požadavky:

  • SŠ, VŠ vzdělání v oblasti chemie, přírodních věd

  • praxe v analytické laboratoři

Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Uvítáme:

  • znalost jazyků výhodou

  • řidičský průkaz skupiny B

Pracovní náplň:

  • práce v chemické laboratoři

  • výzkum v oblasti stavebních materiálů

  • samostatná i týmová práce na zvoleném výzkumném tématu

Nabízíme:

  • HPP

  • pracovní smlouvu na 1 rok, poté možnost na dobu neurčitou

  • pružnou pracovní dobu, možnost nadpracovat hodiny

  • 5 týdnů dovolené + 3 sick days

  • nástupní plat 25 000 – 30 000 Kč dle praxe a zkušeností, po zapracování možnost zvýšení

  • firemní jazykové kurzy

  • příspěvek na závodní stravování

  • dopravní dostupnost do 15 minut z centra Brna