Info
Blansko
Blansko
Synthon s.r.o.
Analytický chemik, Kapalinová chromatografie, Kapalinová chromatografie s hmotnostní detekcí

SPECIALISTA PRO CHROMATOGRAFICKÉ SEPARACE

Neaktivní

Synthon

Společnost Synthon s.r.o. v České republice je plně integrovaná pobočka Synthonu, která se věnuje výzkumu, vývoji a výrobě API (aktivní léčivé substance). Hlavními aktivitami pobočky jsou chemický a analytický výzkum a vývoj, pilotní poloprovoz a komerční výrobní provoz. Výrobní zařízení jsou přizpůsobena pro nakládání s látkami s nejvyšším rizikem expozice (OEB), což umožňuje práci s vysoce účinnými aktivními léčivými látkami.

Náš trvalý úspěch závisí na kvalitě našich lidí. Snažíme se proto vyhledávat, přijímat a odměňovat talentované muže a ženy, kteří sdílejí stejné hodnoty, mají podnikatelské myšlení a dokážou nezištně a obětavě spolupracovat s ostatními členy týmu pro blaho naší společnosti a pro dosažení našich ambiciozních cílů.

Naše zaměstnance motivuje touha přispět k tvorbě cenově dostupných, bezpečných a účinných léčivých přípravků. Jsme přesvědčeni, že lidé, kteří pracují pro Synthon, tak činí s hrdostí a skutečným uspokojením ze své práce, což je jeden z prvořadých cílů naší personální politiky.

Závazek sloužit pacientům

Věříme, že úspěch není jen to, čeho dosáhnete, ale spočívá i v tom, jak toho dosáhnete. Máme tedy zájem, aby naši spolupracovníci dokázali uvažovat v širších souvislostech, orientovali se v celkové problematice a nebyli limitováni jen svou profesní specializací.

Stručně řečeno, potřebujeme týmové hráče, kteří jsou ochotni se podělit o své znalosti s odborníky z jiných vědních oborů a kteří jsou připraveni usilovně pracovat na vytvoření komerčně životaschopných produktů. A především vítáme ty, kteří sdílejí naše odhodlání dodávat důležité léčivé přípravky našim koncovým zákazníkům – pacientům.

Synthon kultura a hodnoty

Klíčové hodnoty jsou ty, které považujeme za natolik zásadní, že se jich budeme držet bez ohledu na to, zda přinášejí odměnu či zda se případně stávají konkurenční nevýhodou.

Proč pracovat v Synthonu

Hledáte práci ve stabilní firmě a v zajímavém oboru? Chcete pracovat v kolektivu příjemných, vzdělaných a energií nabitých lidí? Pak jste v Synthonu na správném místě.

Obecná charakteristika:

Budete se věnovat vývoji analytických HPLC/UV-VIS/MS/ELSD metod pro sledování konverze reakčních stupňů a stanovení čistoty produktů chemických reakcí. Dále pak čistění a izolaci chemických látek pomocí Flash chromatografie a preparativní HPLC. V případě potřeby budete převádět preparativní chromatografické metody do výrobního měřítka.

Další oblastí pracovní náplně je provádění analýz práškovou rentgenovou difrakcí (XPRD) pro podporu výroby API v R&D a GMP režimu.

Co Vás čeká:

  • Máte hluboké znalosti v oblasti chromatografických separací? Dostanete příležitost uplatnit svoji expertizu a invenci při vývoji analytických a preparativních metod s využitím moderního technického vybavení s důrazem na univerzalitu a efektivitu.

  • Jste zkušený chemik se smyslem pro detail? Čeká Vás zajímavá a pestrá experimentální práce v moderně zařízené laboratoři.

  • Je pro Vás přirozené dělit se o své znalosti a zkušenosti? Budete pracovat v týmu vynikajících chemiků a spolupracovat s kolegy z oddělení analytického výzkumu a technologie a výroby.

Co od Vás očekáváme:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru organické, nebo analytické chemie.

  • Hluboké znalosti chromatografie a detekčních technik (UV-VIS, MS, ELSD).

  • Základní orientace v oblasti XRPD je výhodou, nikoliv podmínkou.

  • Spolehlivost, pečlivost, přesnost a proaktivitu.

  • Dostatečnou znalost anglického jazyka pro vedení experimentálních záznamů a přípravu dalších podkladů.

  • Schopnost samostatného vyhodnocování výsledků svojí práce.

  • Trestní bezúhonnost.

Co můžeme nabídnout my:

Zaměstnancům přinášíme zajímavou nabídku benefitů nad rámec jejich mzdy. Níže si můžete přečíst ty hlavní z nich. Za nejvýznamnější však v této oblasti považujeme ty charakteristiky Synthonu, které utváří pracovní prostředí a ovlivňují to, jak se u nás lidé cítí. Mezi ně patří moderní pracovní prostředí, špičkové vybavení, přátelská a podporující atmosféra a v neposlední řadě práce, která má skutečně smysl.

Další:

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek v případě přestěhování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Benefitní systém cafeteria
  • Sick days
  • Multisport karta
  • Sportovní a společenské aktivity
  • Příspěvek na stravování (jídelna přímo v areálu firmy)
  • Příspěvky v případě životních a pracovních výročí, svatby, narození dítěte
  • Firemní rekreační zařízení v Jeseníkách
  • Studené a teplé nápoje na pracovišti zdarma

V případě zájmu o pracovní pozici vyplňte formulář na webu Synthon s.r.o.