Info
Velké Meziříčí
ENVIRO - EKOANALYTIKA, s.r.o.
HPP
Chemik
Chemik

CHEMIK

Neaktivní

ENVIRO EKOANALYTIKA

ENVIRO - EKOANALYTIKA, s.r.o. - jsme zde pro vás již od roku 1993. Naším hlavním cílem je poskytovat kvalifikované služby v oblasti ochrany a tvorby životního prostředí při trvalém zvyšování péče o životní prostředí.

Působíme především v oblasti vodohospodářských prací, laboratorních služeb, geologických prací, sanačních a dekontaminačních prací, rekultivací skládek a krajinářských úprav.

Naše analytická laboratoř je akreditována Českým institutem pro akreditaci, o.p.s. Praha pod č. 1406. Kvalita práce laboratoře je externě prověřována pravidelnou účastí v programech zkoušení způsobilosti prostřednictvím mezilaboratorního porovnávání zkoušek a odběrů.

Disponujeme řadou zkušených, převážně vysokoškolsky vzdělaných pracovníků, kteří poskytují poradenskou činnost v širokém spektru problematiky životního prostředí.

Našimi zákazníky oceňovanou službou je v posledních letech také poradenská a konzultační činnost při přípravě projektů podporovaných z finančních zdrojů ČR a EU.

Na základě našich dlouholetých zkušeností jsme připraveni pružně reagovat a plnit vaše požadavky z oblasti životního prostředí.

Momentálně obsazujeme pozici:

CHEMIK

Popis pozice:

  • odborná práce v akreditované laboratoři

  • instrumentální metody analýz

  • rozbory vzorků vod, kalů, odpadů, půd, sedimentů, zemědělských komodit

Vybraný uchazeč by měl splňovat tyto požadavky:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání chemického směru

  • praxe v laboratoři vítána

  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • práci na HPP ve zkušeném kolektivu laboratoře s více než 25letou tradicí

  • zaučení a vedení odpovědným pracovníkem

  • zaměstnanecké výhody (zdravotní volno, příspěvek na mimopracovní aktivity, příspěvek na stravování a další)

Zaujala Vás naše nabídka?

Zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis na e-mail [email protected]