Info
Bolatice
Bolatice
 MEDIS INTERNATIONAL a.s.
Laborant, Plynová chromatografie, Kapalinová chromatografie, Kontrola kvality (QC)

Laborant/tka QC (HPLC, GC)

Neaktivní

MEDIS INTERNATIONAL

Medis International a.s. je společností, specializovanou na smluvní balení produktů. Mimoto se zabýváme také registracemi a prodejem generických léčiv a doplňků stravy. Hledáme dynamické, nadšené zaměstnance, kteří se chtějí připojit k naší mladé expandující společnosti. Dobře pracující tým a dobré mezilidské vztahy a schopnosti jsou nutností, stejně jako vysoký stupeň flexibility a tvořivosti

Farmaceutická společnost MEDIS INTERNATIONAL a.s. – výrobní závod Bolatice, hledá do svého týmu Laboranty / Laborantky pro testování léčivých přípravků.

Máte zkušenosti z chemické laboratoře nebo studujete odbornou školu? Chcete se zdokonalovat ve své profesi? Chtěli byste pracovat v příjemném pracovním prostředí a přátelském kolektivu?

Tak si nenechte ujít tuto příležitost a napište nám!

LABORANT/-KA QC

Náplň práce:

  • příjem a příprava testovacích vzorků v laboratořích

  • provádění laboratorních testů na specializovaných přístrojích (HPLC, GC)

  • zpracování dat v laboratorním informačním systému

  • příprava odpovídající dokumentace

Požadujeme:

  • absolvent školy se zaměřením na chemii, biologii, fyziku (SOŠ/VOŠ/VŠ)

  • zkušenosti v oboru analýzy léčiv VÝHODOU

  • zodpovědný přístup, samostatnost, pečlivost a spolehlivost

  • znalost LIMS a praktická zkušenost z laboratoře VÝHODOU

  • základní znalost AJ

  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • zaškolení všech nových zaměstnanců do nové profese

  • příjemné pracovní prostředí

  • motivující mzdové ohodnocení včetně zaměstnaneckých výhod

  • možnost získání praxe a dalšího osobního a profesního růstu