GCMS
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití
LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Obsah dostupný pod licencí CC BY-SA 4.0 Uveďte původ-Zachovejte licenci.
Info
Praha, Region Čechy - jih
HPP
HPP
Produktový specialista, Obchodní zástupce, Molekulární biologie

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA pro molekulární biologii

Neaktivní

Altium International PRODUKTOVÝ SPECIALISTA pro molekulární biologii

Společnost Altium International, s.r.o., je jedním z největších distributorů laboratorního vybavení působící na českém trhu. Zastupuje zde několik významných nadnárodních firem a nabízí zboží z oblasti instrumentace a spotřební materiálu pro chromatografii, hmotnostní spektrometrii, atomovou spektroskopii a molekulovou spektroskopii. Druhou velmi významnou část prodejního portfolia, která v posledních letech zaznamenává významný růst, tvoří produkty z oblasti molekulární biologie, genetiky a buněčné patologie.

Altium: Team Altium v roce 2021

Kromě prodeje se Altium zabývá servisní a školící činností a podporuje svoje zákazníky také řadou dalších služeb, mezi které patří aplikační podpora a vývoj metod pro různé oblasti svého působení.

Jsme zavedená a stále rostoucí obchodní společnost s pevně vybudovanou pozicí jak v diagnostické, tak v „life science“ oblasti. Do našeho genomického týmu hledáme nového kolegu/yni.

Oblast působnosti: Praha + jih Čech

Náplň práce:

  • regionální prodejní pozice v oblasti genomiky pro Prahu a jih Čech (Jižní Čechy, Vysočina, část Prahy, část Západních Čech)

  • Altium International s.r.o. má zavedené zákazníky a portfolio obsahující hlavně produkty od společnosti Agilent, MGI, IDT, Saphetor

  • převzetí stávajících zákazníků a rozvoj jejich potenciálu

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí a průběžné rozšiřování zákaznického portfolia

  • prezentování komplexních služeb a řešení zákazníkům

  • důsledné řešení požadavků zákazníků

  • uvádění nových produktů na trh

  • profesionální a efektivní následná (post-sales) péče o zákazníky

  • spolupráce s ostatními členy obchodního týmu a s členy servisního týmu

  • komunikace s dodavateli

  • aktivní účast na konferencích a seminářích, prezentace v anglickém i českém jazyce

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání přírodovědného, biochemického nebo medicínského směru

  • praxe min. 2 roky v obchodní společnosti nebo v laboratoři molekulární biologie

  • dobrá znalost metod molekulární biologie

  • znalost metod NGS výhodou

  • tvorba přednášek, organizace workshopů, aktivní účast na konferencích a seminářích

  • časová flexibilita

  • kontakt s prodejními manažery dodavatelů

  • analytické myšlení

  • pro-zákaznický přístup

  • samostatnost a důslednost

  • dobré organizační a komunikační dovednosti

  • pokročilá aktivní znalost anglického jazyka (ideálně na úrovni C1 – pokročilý, schopnost prezentace produktů v anglickém jazyce)

  • pokročilá dovednost práce na PC (budete používat MS Office, Outlook, CRM, internetové databáze, ovládací a analytický SW k přístrojům)

  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • stabilitu a zázemí prosperující společnosti

  • smlouvu na dobu neurčitou (po 3 měsíční zkušební době)

  • zavedenou zákaznickou platformu

  • přátelský pracovní kolektiv

  • práci z domova (home-office) – platí pro mimopražské

  • notebook, telefon, služební vůz i k soukromým účelům

  • dovolenou 5 týdnů, 3 dny sick-day

  • příspěvek na stravenky, penzijní pojištění (po odpracování 2 let ve společnosti), Multisport karta