Info
Opava - Komárov
TEVA
TEVA
HPP
Chemik
Chemik
až 32 000 Kč
Kontakt

Chemik - operátor/ka

Neaktivní

Teva - Pharmaceutical - závod Opava

Společnost Teva byla založena v roce 1901 v Izraeli a je jednou z největších farmaceutických společností na světě. V České republice navazujeme na tradice opavského výrobního závodu (známý pod jmény Gustav Hell&Co., Hellco a Galena), který v roce 2013 oslavil již 130. výročí. Opava se může pochlubit nejmodernějším výrobním provozem na výrobu tablet a tobolek v Evropě, globálním centrem výroby cytostatik a nosních sprejů pro celou korporaci Teva a výrobou účinných látek.

Společnost Teva si zakládá na tom, že veškeré naše úsilí je směřováno k lidem. Silné globální základy, efektivní využití naší velikosti i rozsahu působnosti nám pomáhají usnadnit přístup ke kvalitním zdravotním řešením milionům lidí po celém světě, aby mohli vést lepší a zdravější život. Vyvíjíme a vyrábíme cenově dostupná kvalitní generická léčiva, originální a biofarmaceutické přípravky a aktivní účinné látky.

Jako globální farmaceutický lídr a největší světový výrobce generických léčiv si uvědomujeme, že základem našich úspěchů jsou naši zaměstnanci. Kolegové ve více než 60 zemích světa každý den vyvíjejí, vyrábějí a dodávají léky pro 200 milionů lidí.

CHEMIK - OPERÁTOR/KA AŽ 32 000 KČ

Náplň práce:

  • obsluha výrobních zařízení

  • vedení záznamové dokumentaci

  • práce s řídícím systémem

  • udržování čistoty a pořádku na pracovišti

  • práce v osobních ochranných pomůckách

  • dodržování zásad "správné výrobní praxe", bezpečnosti práce

  • práci u nás zvládne opravdu skoro každý!

Požadujeme:

  • úplné střední odborné vzdělání - v chemickém oboru výhodou

  • praxe v chemické výrobě výhodou

  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu (8 hod směny) nebo nepřetržitém provozu (12 hod směny)

  • základní znalost práce na PC

  • zodpovědnost

  • samostatnost

  • pečlivost

  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • hrubý příjem po nástupu dle Vašich zkušeností až 37 000 Kč vč. benefitů (hrubá mzda až 32 000 Kč včetně příplatků)

  • stanete se naším kmenovým zaměstnancem, bez účasti jakékoli pracovní agentury

  • rychlý kariérní i mzdový růst z role operátora na základě nabytých zkušeností

  • roční bonus 7% a každoroční navýšení mzdy

  • nadstandardní příplatky a další finanční ocenění za aktivní přístup

  • jistotu zaměstnání a zázemí silné nadnárodní společnosti ve stabilním farmaceutickém průmyslu

  • práce v čistých a klimatizovaných prostorách

  • výhodný mobilní tarif pro celou rodinu

  • kafeterie ve výši 17 000 Kč/rok, možnost Multisport karty a příspěvků na penzijní a životní připojištění

  • rekreační zařízení Karlov pod Pradědem

  • odměny za pracovní a životní jubilea

  • příspěvek na závodní stravování 82Kč/8 hodinová směna, 105Kč/12 hodinová směna

  • dotované závodní stravování s výběrem ze 4 jídel

  • zkrácená pracovní doba 7,5 hod. denně

  • 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days a další volno nad rámec Zákoníku práce

  • odměna za doporučení nového zaměstnance 24 000 Kč

  • nadstandardní lékařská péče a hrazené očkování

  • asistenční program – psychologické, finanční, právní a sociální poradenství zcela zdarma

  • Jsme velmi dobře dostupní i vlakem, nádraží Opava - Komárov je od nás vzdálené asi 2 minuty pěšky, přímo k nám jezdí i městské autobusové linky z Opavy i z okolí.

  • Naše výběrové řízení je moderní a rychlé, ukážeme Vám během něj vybrané provozy a pomůžeme Vám vybrat ten správný pro Vás. Po odeslání Vašeho životopisu Vám zavoláme, probereme Vaše potřeby a očekávání a domluvíme se na osobní schůzce. Během prohlídky provozů proběhne pohovor s mistrem a pak už vybereme jen ten správný nástupní den, obvykle to bývá začátkem nebo v polovině měsíce. Je to jednoduché a zvládne ho skoro každý.

Těšíme se na setkání s Vámi a máme pro Vás tolik inspirace a možností růst, pošlete nám životopis nebo pár řádek o sobě a zkuste to!

V případě zájmu o pracovní pozici vyplňte formulář na webu TEVA