GCMS
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití
LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Obsah dostupný pod licencí CC BY-SA 4.0 Uveďte původ-Zachovejte licenci.
Info
Brno
Brno
 MERCI, s.r.o.
HPP
HPP
Obchodní zástupce, Laboratorní přístroje
Kontakt

(KEY) ACCOUNT MANAGER / OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - BRNO

Neaktivní

Merci - kariéra

MERCI, s.r.o., jsme česká jednička v laboratorním nábytku a vybavení.

30 let komplexně vybavujeme laboratoře:

  • od výroby plně certifikovaného laboratorního nábytku a digestoří,

  • přes projekční práce pro komplexní funkčnost celé laboratoře,

  • až po kompletní technologické vybavení laboratorně-výrobními přístroji i drobnými laboratorním pomůckami,

  • ve vlastní R&D oddělení investujeme do výzkumu a vývoje laboratorního nábytku a do provozních zkoušek pro inovaci používaných materiálů.

  • Stojí za námi mnoho projektů a referencí - vědecká centra excelence, výzkumné ústavy a vojenské laboratoře.

Protože rosteme a s ohledem na nadcházející generační obměnu, hledáme nového kolegu do brněnského týmu obchodních zástupců / (key) account managerů.

Noví členové našeho týmu budou mít možnost přinést své zkušenosti a přispět k našemu společnému úspěchu.

Proč pracovat v MERCI?

  • U nás budete klíčovým členem týmu, nikoliv jen číslem v tabulce jako v korporátu.

  • Jako jeden z mála zaměstnavatelů v ČR odmítáme gender gap (rozdíl v platu mezi pohlavími).

  • Výsledky vaší práce se rádi pochlubíte - koukněte na naše reference.

  • Značku MERCI® zná téměř 15 000 zákazníků v ČR.

  • Dodáváme do Švýcarska, Německa i Pobaltí a chystáme se na další expanzi.

  • Stereotyp u nás nenajdete. Každý projekt i zákazník je unikátní.

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Správa svěřeného portfolia klientů ve Vašem regionu:

    • na této pozici dostanete na starost klíčové zákazníky ze Jihomoravského kraje a Vysočiny, se kterými budete udržovat aktivní kontakt, starat o jejich potřeby a rozvíjet společnou spolupráci.
  • Akvizice nových zákazníků, které získáte z firemních kanálů i vlastní iniciativou.

  • K ruce Vám bude tým profesionálů z našeho projekčního oddělení. Ti pro Vás zpracují přesné výkresy a efektní vizualizace projektovaných laboratoří dle požadavků zákazníků.

  • Záda Vám bude krýt náš tým produktových specialistů. S těmi dokážete vždy vybrat přesně ty přístroje, které zákazník pro svoji aplikaci potřebuje.

Jaké výhody a benefity Vám nabízíme?

  • Fixní základ & neomezené bonusy dle výsledků

  • dostanete portfolio nejexkluzivnějších zákazníků v jihomoravském kraji a Vysočině, které budete rozšiřovat novými akvizicemi.

  • Smlouva na dobu neurčitou už po 1. roce.

  • Osobní automobil pro soukromé použití.

  • Týden dovolené navíc - celkem 25 dní.

  • Reálná možnost kariérního růstu na pozici vedoucího střediska.

  • Hrazené vzdělávací kurzy pro akceleraci Vašeho kariérního růstu (např. prodejní a manažerské dovednosti, cizí jazyky).

  • Stravenkový paušál.

  • Cafeterie s eBenefity, včetně plně hrazené Multisport karty.

Jak si Vás představujeme?

Pozn.: V celém inzerátu používáme mužský rod, ale toto označení zahrnuje obě pohlaví a je použito pouze z důvodu jazykového pohodlí.