Zobrazování pouze webinářů společnosti LECO Instrumente Plzeň, spol. s r.o.

State of the Art Technology for Aroma, Flavour and Fragrance Analysis

Prozkoumejte možnosti technologie LECO a její vliv na překonávání výzev, kterým čelí odvětví výroby aromatických, chuťových a vonných látek.

State of the Art Technology for Aroma, Flavour and Fragrance Analysis

Prozkoumáme, jak se technologie LECO používá na trhu k řešení běžných problémů, kterým čelí průmysl vůní, příchutí a pachů.

Sensory Directed Analysis: A Method for Identifying Off-Odors

Zjistěte, jak může metoda SDA od GERSTEL pomoci vyřešit vaše kritické problémy související s vnímanými aromaty a kontrolou kvality.

Enhanced GC-MS Workflow Solutions Webinar

Naučte se ověřené přístupy pro vylepšení vašich jednorozměrných a GCxGC aplikací v plynové chromatografii (GC-MS a GCxGC-MS) od GC-TOFMS odborníků v této sbírce krátkých webinářů.

Analysis of Solid Samples using Thermal Desorption and Dynamic Headspace

Připojte se k Jacku Stuffovi, Ph.D., na jeho nadcházejícím webináři.

Environmental Forensic Investigation of Wastewater Applied to Agricultural Fields - What Do We Not Know, and How Do We Find It?

Tato prezentace se bude zabývat necílovou GCxGC environmentální forenzní nebo exposomickou analýzu odpadních vod, konkrétně polotěkavé organické frakce.

Sensory Directed Analysis with the GERSTEL Olfactory Detection Port 4 and Olfactory Data Interpreter Software

Připojte se k Nicole Kfoury, Ph.D., v prvním z jejích webových seminářů „Sensory Directed Analysis with the GERSTEL Olfactory Detection Port 4 and Olfactory Data Interpreter Software“.

Challenges and Solutions in Aroma Profiling

Připojte se k LECO v úterý 1. února v 17:30, kdy bude Lena M. Dubois diskutovat o řešeních a výzvách, kterým čelíme při rutinní i neznámé analýze aroma v potravinářském průmyslu.

International GERSTEL Symposium 2021

Na semináři budou uživatelé a partneři s praktickými zkušenostmi z první ruky informovat o využití přístrojů a systémů GERSTEL při jejich každodenní laboratorní práci a aplikacích.

RAFA 2021: Multiple Analytical Challenges for Food Safety Laboratories - Solved by One Solution

Připojte se k LECO a diskutujte o tom, jak může GCxGC pomoci s výzvami, jimž čelí laboratoře pro bezpečnost potravin.