LECO oslavilo 30. výročí otevřením nové Plzeňské pobočky | LabRulez GCMS

LECO oslavilo 30. výročí otevřením nové Plzeňské pobočky

Čt, 11.11.2021
| Originální článek z: LECO Instrumente Plzeň
V rámci oslav 30. výročí společnosti LECO v roce 2021 byla slavnostně přestřižena páska nové pobočky LECO v Plzni.
Video placeholder
  • Foto: LECO: LECO oslavilo 30. výročí otevřením nové Plzeňské pobočky
  • Video: LecoCorporation: LECO Corporation

Dr. Ralf Loescher, viceprezident pro LECO Europe, Alexander Albrecht, finanční ředitel LECO Europe a Pawel Hoerner de Roithberg, LECO Central and Eastern Europe Manager, oficiálně otevřeli nové kanceláře v Plzni.

LECO: Slavnostní otevření nových kanceláří LECO Instrumente Plzeň

Slavnostního otevření se zúčastnili také zákazníci LECO a byli přivítáni malou recepcí skládající se z předkrmů a sklenky sektu. Vzdušně a otevřeně řešené prostory budou v budoucnu zázemím pro plodné diskuse a zpříjmení práci svou přátelskou atmosférou. Český tým se na inspirativní nové zázemí těší a bude tak moci přinášet lepší služby svým zákazníkům a také efektivněji plnit jejich požadavky.

LECO: LECO oslavilo 30. výročí v ČR v nové Plzeňské pobočce

"Gratuluji týmu LECO CZ k 30. výročí a otevření nové kanceláře. Svým kolegům a evropskému vedení přeji vše nejlepší, hodně úspěšných let v prodeji, servisu a aplikační podpoře pro všechny současné i budoucí uživatele přístrojů LECO. Věřím, že naše filozofie založená na vybudování silného týmu, který je připraven podporovat nejen zákazníky z našeho území, ale i distributory a kolegy z dalších dceřiných společností LECO, je zásadním faktorem vašeho úspěchu do budoucna.“

Pavel Borek, zakladatel LECO Instrumente Plzeň, spol. s r.o.

LECO: Tým LECO CZ slaví 30. výročí na střešní terase nové kanceláře.

LECO: LECO CZ Team při otevření obchodně-servisního centra v Plzni v roce 1997. Od té doby jsou součástí týmu Pavel Borek (zakladatel), Josef Růt (manažer servisu) a Vlastimil Sokol (první servisní technik) (zleva doprava).

LECO
Další projekty
Sledujte nás
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití

LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena.