DataApex spol.s.o.
DataApex spol.s.o.

Česká společnost DataApex se od svého založení v roce 1991 věnuje vývoji chromatografického softwaru.

DataApex se neustále snaží poskytovat uživatelům efektivní a aktuální nástroje pro zpracování chromatografických dat. Současná produktová řada s názvem Clarity je již třetí generací chromatografického sofwaru. DataApex staví na spojení zkušeností získaných v průběhu let na trhu a pružnosti při přijímání nejnovějších trendů v chromatografickém průmyslu.

Neustálé zvyšování prodeje dokazuje, že důraz na intuitivní design, nejvyšší standardy kvality a silný závazek poskytovat vysoce kvalitní technickou podporu, splňují požadavky rychle rostoucí skupiny spokojených zákazníků.

Produkty DataApex se nyní prodávají do více než 100 zemí po celém světě. 12 světových výrobců chromatografických systémů prodává verze softwaru DataApex označené svým jménem.

DataApex je držitelem ISO9001:2015 certifikace, která zahrnuje vývoj, výrobu, prodej i podporu. DataApex velmi dbá na poskytování kavtlitních produktů a služeb.

DataApex Team

 

Novinky

Toggle

Článek | Produkt

Vydán chromatografický software DataApex Clarity 9.0

S potěšením oznamujeme vydání verze Clarity 9.0! Tato nejnovější verze obsahuje mnoho nových funkcí a vylepšení; podívejte se na naše krátké video.

Článek | Produkt

Podpora chromatografie všude – dokonce i na Marsu

Zakladatel a generální ředitel společnosti DataApex Jan Hrubý popisuje, jak se zrodila společnost, která 30 let zdokonaluje software Clarity pro chromatografii a hmotnostní spektrometrii.
 

Píše se o nás

Toggle

Článek | Kariéra

Nabídky práce laboratoře, analytická chemie - červenec 2022

Přehled 56 aktuálně otevřených pracovních pozic v oblasti laboratoří, analytické chemie, chemie, HPLC a GC chromatografie nebo hmotnostní spektrometrie či spektroskopie…
 

Produkty

Toggle

DataApex uživatelské školení Clarity Chromatografický Software
Rezervujte si produktová školení, která pořádáme v naší kanceláři v Praze nebo on-line. Cílem je prohloubení znalostí uživatelů a odpovědět na časté otázky spojené s používaním chromatografických stanic DataApex.

DataApex Clarity Chromatografický Software
Flexibilní řešení pro přístroje různých firem a podpora různých aplikací. Řízení 900+ chromatografických modulů z jednotného softwaru, který se vyznačuje jednoduchým ovládáním a vynikající uživatelskou podporou
 

Knihovna

Toggle

Validation Kit - Clarity Chromatography Station

Instrumentace
Software
Výrobce
DataApex
Zaměření
---

Clarity SST Extension - Software module for System Suitability Test

Instrumentace
Software
Výrobce
DataApex
Zaměření
---

DataApex Colibrick - An external 24-bit A/D converter for USB

Instrumentace
GC, Software, HPLC
Výrobce
DataApex
Zaměření
---

DataApex MultiCOM - USB to RS232 Converter

Instrumentace
GC, Software, HPLC
Výrobce
DataApex
Zaměření
---