GCMS
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití
LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Obsah dostupný pod licencí CC BY-SA 4.0 Uveďte původ-Zachovejte licenci.
Info
Praha
Praha
QUINTA-ANALYTICA s.r.o.
HPP
HPP
Analytický chemik, Kapalinová chromatografie, Kapalinová chromatografie s hmotnostní detekcí

VÝVOJOVÝ TECHNIK ODDĚLENÍ BIO

Neaktivní

Quinta Analytica

QUINTA-ANALYTICA s.r.o. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost se zaměřením na poskytování služeb farmaceutickým firmám při výzkumu a vývoji generických i nových léčivých přípravků. Soustřeďujeme se na dvě oblasti - na provádění studií fáze 1, zejména bioekvivalenčních studií a na analýzu farmaceutických formulací a aktivních substancí včetně vývoje metod. Pro zajištění všech těchto činností potřebujeme velmi zkušený, samostatný, flexibilní a spolehlivý tým, který nám pomůže udržet vysoký kredit, který si společnost u svých zákazníků za dobu své více jak 20 leté existence získala.

Kdo Jsme v jednom odstavci.

Společnost Quinta se specializuje na požadované analýzy a klinické studie léčiv a další služby pro farmaceutický průmysl. Provádíme komplexní farmaceutické analýzy v souladu s platnými předpisy a naše aktivity se pohybují od vývoje až po aplikaci. Dále se zaměřujeme na realizaci klinických studií včetně bioanalytického a statistického vyhodnocení. Jsme vždy připraveni rozšířit náš dynamicky se rozvíjející tým o nové schopné kolegy. Prohlédněte si naše aktuální nabídky nebo nám rovnou zašlete svůj životopis.

Vybrané Výhody které nabízíme.

  • Dynamicky rostoucí společnost s globální klientelou.
  • Kolektiv mezinárodně uznávaných odborníků.
  • Špičkové přístrojové vybavení.
  • Školení a průběžný profesní rozvoj.
  • Možnost podílet se na řešení odborně náročných úkolů.
  • Zajímavý systém firemních benefitů.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Flexibilní pracovní doba.

Popis pozice / Description

Úspěšný uchazeč se bude podílet na vývoji a validaci extrakčních/analytických metod v rámci LC/MS analýz léčiv v biologických matricích v SLP/SKP režimu. ‍

Požadujeme / Requirements

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru analytické chemie, biochemie a/nebo organické syntézy

  • pasivní znalost odborné AJ

  • uživatelská znalost práce s PC (MS Office)

  • pečlivost, manuální zručnost, pracovitost

  • zkušenost se SLP\SKP výhodou

  • zodpovědnost, samostatnost, schopnost flexibilně reagovat na změny

  • schopnost pracovat v týmu

  • víceletá praxe v oboru a zkušenost s SXP výhodou

Nabízíme / Benefits

  • práci na HPP

  • možnost kariérního růstu

  • atraktivní pracovní prostředí

  • zaměstnání v dynamicky rostoucí společnosti s globální klientelou

  • stravování na pracovišti nebo elektronické stravenky

  • systém zaměstnaneckých benefitů

  • 25 dní dovolené v roce

  • klouzavou pracovní dobu

  • příspěvek zaměstnavatele na doplňkové penzijní spoření

  • motivační systém odměňování