Compositional changes in breath by TD–GC×GC–TOF MS | LabRulez GCMS

Uncovering hidden compositional changes in breath profiles using TD–GC×GC–TOF MS (záznám přednášky)

Út, 14.12.2021
| Originální článek z: HPST/SepSolve Analytical/Laura McGregor
V této přednášce se naše kolegyně Laura McGregor ukázala, jak navzorkovat dech pomocí sorpčních trubiček přímo u pacienta a následovaný provést analýzu pomocí TD ve spojení s GC×GC–TOF MS.
Video placeholder

HPST: Uncovering hidden compositional changes in breath profiles using TD–GC×GC–TOF MS

The accurate identification and measurement of biomarkers in biological samples - such as breath, saliva and urine - has the potential to provide rapid, minimally-invasive diagnosis of a range of physiological and pathological conditions, resulting in the delivery of precision medicine.

One of the key challenges in breath analysis is that hundreds of different VOCs can be present, often at trace levels – making it difficult to isolate and identify biomarkers of disease.

SepSolve GCxGC INSIGHT modulátor toku

INSIGHT® flow modulator od SepSolve je postaven na základě mikrofluidického ventilu s principem reverzního plnění a proplachu smyčky. V porovnání s předchozímí generacemi flow modulátorů umožňuje částečné plnění smyčky a její efektivnější vymytí.

HPST: Uncovering hidden compositional changes in breath profiles using TD–GC×GC–TOF MS

In this presentation, we show how breath sampling, performed with sorbent tubes at point-of-care, followed by prompt, sensitive thermal desorption (TD) coupled with high-performance GC×GC–TOF MS enables the maximum possible number of compounds to be identified in ‘discovery’ workflows.

SepSolve BenchTOF GC-TOF MS

Hmotnostní spektrometry BenchTOF2™ jsou druhou generací úspěšné série time-of-flight hmotnostních spektrometrů BechTOF MS.

HPST: Uncovering hidden compositional changes in breath profiles using TD–GC×GC–TOF MS

We will also demonstrate the use of a powerful data mining and chemometrics platform to automatically find the significant differences in complex datasets and to create statistical models to predict the class of future samples.

SepSolve ChromSpace software

GC×GC software navržený uživateli. ChromSpace® software umožňuje využitít naplno potenciál GC×GC technik a to nejen pro vědecké laboratoře, ale i pro ty rutinní, zaměřené na vysokou produktivitu. Tento software v sobě kombinuje přímočaré pracovních postupy, uživatelsky přívětivé prostředí a účinné nástroje na prohledávání dat.

Záznamy webinářů:

Přehled aplikační literatury

Přehled aplikační literatury naleznete zde. Stažení literatury je možné po registraci zde.

HPST
Další projekty
Sledujte nás
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití

LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena.