Váš chytrý GC Agilent a internetový prohlížeč | LabRulez GCMS

Váš chytrý GC Agilent a internetový prohlížeč

St, 9.2.2022
| Originální článek z: HPST/Plynové chromatografy Agilent Technologies
Kdykoliv a kdekoliv! Jak se připojit na Váš chytrý plynový chromatograf Agilent z internetového prohlížeče a mít elegantní přístup ke všem funkcím Vašeho GC?
Video placeholder
  • HPST/Agilent Technologies: Váš chytrý GC Agilent a internetový prohlížeč

Rozhraní pro přístup k Vašemu plynovému chromatografu (GC) z internetového prohlížeče je součástí modelů 8890, 8860 a 9000. Podívejte se na video a zjistěte, jak můžete snadno přistupovat k Vašemu GC i jinak než přímo z řidícího software nebo pomocí dotykové obrazovky!

Plynový chromatograf Agilent 8890

Plynový chromatograf Agilent 8890 snoubí přednosti svého předchůdce Agilent 7890B a revolučního přístroje Agilent 9000 Intuvo. Od plynového chromatografu Agilent 7890B převzal nový model především robustnost a flexibilitu a od modelu Agilent Intuvo moderní technologie, umělou inteligenci a funkce usnadňující obsluhu a údržbu.

Plynový chromatograf Agilent 8860

Plynový chromatograf Agilent 8860 snoubí přednosti nejen svého předchůdce Agilent 7820A, ale také i revoluční novinky Agilent 9000 Intuvo. Od plynového chromatografu Agilent 7820A převzal tento nový model především robustnost a flexibilitu a od modelu Agilent Intuvo moderní technologie a funkce usnadňující obsluhu a údržbu.

Plynový chromatograf Agilent Intuvo 9000

Sníte o plynovém chromatografu, který by bylo snadné obsluhovat? Kde výměna kolony a denní údržba by byla hračkou? U kterého byste se nemuseli bát netěsností? Nový Agilent Intuvo 9000 GC změní váš pohled na plynovou chromatografii, jak jste ji doposud znali. Inteligentní - Intuitivní - Inovativní ... INTUVO Přímé vyhřívání, kratší doba analýz – planární konstrukce GC kolon.

Další detailní informace naleznete v přednášce Put Your Smart GC to Work: Enable remote connectivity and take the guesswork out of GC Maintenance

Webinář Remote Operations: This is How We GC (ZÁZNAM | Proběhlo St, 13.5.2020)

Separation Science Vám ve spolupráci s Agilentem přináší webinář popisující, jak lze vzdáleně ovládat systémy Agilentu ve Vaší laboratoři. Dozvíte se také více o klasických a nových způsobech řízení GC.

HPST
Další projekty
Sledujte nás
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití

LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena.